Google Pixel 5a Ekran Değişimi

Google Pixel 5a ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Google Ekran Değişimi

Google Pixel 5a ekran değişimi gerektiren bazı durumlar vardır. Bu ekran sorunları telefon kullanımını ciddi ölçüde etkilediği için kısa süre içerisinde ekran değişimi yaptırılması gerekir.

Google Pixel 5a Ekran Değişimi

Google Pixel ekran değişimi teknik servis garantisi ile birlikte orijinal ürün kullanılarak değiştirilir. Yapılan tüm işlemlerde A kalite hizmet sunumu sağlanır. İstenmeyen nedenlerden dolayı cihazlarımız sert darbelere maruz kalabilir. Bu da ekran değişimini gerekli kılar. Kullanıcı hatası olarak dokunmatik panelde sıkıntılar yaşanabilir.

Google Pixel 5a Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Bilinçli ve donanımlı servis hizmetini benimseyen servisimiz, Google Pixel 5a ekran değişimi sorunu ortadan kaldırıyor. Ekranınız kırık fakat görüntü mevcut ise kırık problemini daha fazla büyütmeden değişim sağlayabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Hasarları kontrol altına almak için teknik ekip tarafından ekran değişim yapılarak cihazınızdan ilk günkü performansı alabilirsiniz. Dokunmatik panelinde ortaya çıkan sorunların çözümü için servisimizi ziyaret edebilirsiniz. Donanımlı elemanlar ile birlikte kargo avantajlarımızla müşterilerimize kolaylık sağlamaya devam ediyoruz.

Google Pixel 5a Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Ekran değişimi için geçerli olan süre marka ve modele göre farklılık gösterir. Genel anlamda 30 ile 90 dakika içerisinde onarım işlemleri yapılır.  Bu sürenin altında kalan hizmetlerde sorun çıkabilir. Google Pixel 5a ekran değişimi teknik servisimiz tarafından 6 aylık garanti kapsamına alınarak gerçekleşir.  Bunun yanı sıra kargo hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz. Servisimize gelen gönderiler 3 gün içinde sizlere ulaştırılır.

Google Pixel 5a Ekran Değişimi Fiyatları

Google Pixel ekran değişimi teknik servis garanti kapsamında olup orijinal ürenler kullanılarak gerçekleşir. Kullanılan A kalite orijinal yedek parça fiyatları döviz üzerinden fiyatlanır. Doğal olarak fiyat konusunda net bir bilgi sunumu yapılmaz.  Fiyat konusunda net bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. Değişkenlik arz eden döviz kurları buna engel olmakla beraber her marka ve modelde fiyatlar değişkenlik gösterir.

Google Pixel 5a Ekran Değişimi Fiyatları
Google Pixel 5a Ekran Değişimi Fiyatları

Google Pixel 5a Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Google Pixel 5a kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Google Pixel 5a telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Google Pixel 5a ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız bizi arayabilir ya da mesaj atabilirsiniz.

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı