Google Pixel 6 Pro Ekran Değişimi

Google Pixel 6 Pro ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Google Ekran Değişimi

Google Pixel 6 Pro ekranım kırıldı diyorsanız ekran değişimi yaptırmanın zamanı gelmiş diyebiliriz. Eğer siz de Google Pixel 6 Pro ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Pixel 6 Pro Ekran Değişimi

Müşteriden kaynaklanmayan ve darbeden kaynaklanmayan sorunlarda Google Pixel 6 Pro ekran değişimi, cihazın garantisi kapsamında ekran değişimi yapılır. Bu gibi sorunlarda arızanın çözülmesi için masrafsız bir şekilde tamiri gerçekleştirir.

Fakat müşteriden kaynaklı olarak çarpma ve düşme sonucu ortaya çıkan sorunlar için ekran değişimi garanti kapsamında olmamasından dolayı ücrete tabi tutulur. Teknik elemanlar ile donanımlı ekipmanlar kullanılarak garanti kapsamında olan cihazlarınız masrafsız olarak tamiri gerçekleştirilir. Garanti kapsamı dışında kalan cihazlarınız için işlemler marka ve modele göre belirlenerek yapılır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Google Pixel 6 Pro Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Servisimizin uzmanlaştığı en yaygın sorunlardan biri, kırık ekran onarımıdır. Değişik marka ve modeldeki cihazlarınızın ekran onarımları telefonunuzu getirdiğiniz gün itibar ile tamamlanır. Google Pixel 6 Pro marka telefonunuz ekonomik ve hızlı onarımından sonra eski performansına kavuşur.

Google Pixel 6 Pro marka telefonunuz değişik nedenlerden dolayı zarar gördüğünde onarılmaz düşüncesine kapılmayın. Uzman teknisyenlerimiz ve donanımlı ekipman ile telefonlarınız incelenerek sorunun kaynağı tespit edilir. Cihazınızın emin ellerde olduğunu bilerek rahat hareket edebilirsiniz.

Google Pixel 6 Pro Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Servisimize gelen her marka ve model garanti kapsamına dahil olmakla beraber, Google Pixel 6 Pro ekran değişimi işlemi ve sonrası ortaya çıkabilecek her türlü sorunlarda 6 aylık garanti kapsamına dahil olur. Garanti kapsamına dahil olmak için kullanıcı hatası olmaması gerekir.

Google Pixel 6 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Google Pixel ekran değişimi fiyatlar cihazınızın marka ve modeline göre değişebilmektedir. Yeni cihazlarda yedek parça ve orijinal parça temininde döviz kurları geçerlidir. Fiyat konusunda net bilgi vermek doğru olmadığından dolayı bizlerle iletişime geçerek fiyat konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Google Pixel 6 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Google Pixel 6 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Google Pixel 6 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Google Pixel 6 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Google Pixel 6 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Google Pixel 6 Pro ekran değişimi ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 3 Average: 2.7]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı