Google Pixel 6a Ekran Değişimi

Google Pixel 6a ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Google Ekran Değişimi

Google Pixel 6a ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız ve güvenilir bir yer arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Alanında uzman teknisyenlerimiz başarılı çalışmalar sonucunda telefonunuzu yeniliyor ve kısa süre içerisinde sizlere teslim ediyor.

Google Pixel 6a Ekran Değişimi

Google Pixel 6 A model telefonlar kullanıcıları tarafından oldukça severek kullanılıyor. Oldukça iyi bir sisteme sahip olan u Google Pixel modelleri aynı zamanda çok dayanıklı. Ayrıca Iphone’un bazı modelleriyle bile karşılaştırıldığı söylenebilir.b

Ne var ki, ekranları bazı şiddetli yere düşme durumlarında ve kötü kullanımda kırılabiliyor. Veya, ekran yine kullanıma bağlı sebeplerden dolayı arızalanıp, çalışmayı durdurabiliyor. Dolayısıyla ekran değişimine ihtiyaç doğuyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Firmamız buna bağlı olarak kaliteli ekranlarla Google Pixel 6 A model telefonların ekran değişimi işlemlerini yürütüyor.

Google Pixel 6a Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Google Pixel 6 A’nın ekran değişimi için, şirketimizce size en iyi hizmeti vermek için buradayız. Ekranınızın değişmesi gerekiyorsa, orijinal ekran değişimi için rahatça güvenebileceğiniz hizmetlerimizle yanınızdayız.

Şirketimiz, cihazınıza zarar vermeden, bütçenize uygun bir fiyatlandırmayla gerekli işlemler için kolları sıvar.

Değişmesi gereken ekranı telefon kasasından ayırarak işleme başlıyoruz. Kasaya ve bağlantı noktalarına zarar gelmemesine özen gösteriyoruz. Sonrasında yeni ekranları monte ediyoruz. Montajı da aynı titizlik ve özenle yapıyoruz. Bağlantıyı sağlayarak ekranın çalışıp çalışmadığını kontrol ediyoruz.

Bu işlemlerin ardından temiz ve titiz bir çalışma yürüten ekibimiz, telefon rehberinize, fotoğraflarınıza, videolarınıza, kişisel bilgilerinize ulaşamıyor. Bataryanıza ya da diğer bileşenlerine de zarar gelmiyor.

Google Pixel 6a Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Google Pixel 6 A model telefonunuzu garanti kapsamında tamir ettirebiliyorsunuz. Cihazınız düzgün çalışmıyor ya da arızalı durumdaysa, üretici garantisine başvurabilirsiniz. Garanti, bütün telefon parçalarınızı ve onarımını, değişimini kapsar. Buna, pil ve aksesuarlar da dahildir. Bu onarımdan kesinlikle ücret talep edilmez.

Google Pixel 6a Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi için müşterilerimize kişisel ilgi ve alaka sağlıyoruz. Bu bağlamda her bireye ve telefona farklı ve özel parçalar temin ediyoruz. Güncel döviz kurlarını takiben parça temini sağlanıyor. Sonuç olarak, ekran değişim fiyatları hakkında spesifik bir rakam söyleyemiyoruz.

Google Pixel 6a Ekran Değişimi Fiyatları
Google Pixel 6a Ekran Değişimi Fiyatları

Fiyat teklifi için bize ulaşabilir, ekiplerimizden fiyat bilgisi sağlayabilirsiniz.

Google Pixel 6a Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Google Pixel 6a ekran değişimi kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Google Pixel 6a ekran değişimi telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Google Pixel 6a ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için hiç vakit kaybetmeden 90 (543) 787 74 36 numarasına yazabilirsiniz.

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı