Google Pixel Fold ekran değişimi hizmetimizle değerli cihazınızın ekran sorunlarını en profesyonel ve güvenilir şekilde çözüyoruz. Ekranınızı ilk günkü gibi net ve sağlam bir şekilde kullanabilmeniz için buradayız.

Google Pixel Fold Ekran Değişimi Çalışması

Google Pixel Fold ekran değişimi hizmetimiz telefonunuzun ekran sorunlarını çözme konusunda güvenilir bir çözüm sunar. İşlem öncesinde cihazınızdaki sorunun kaynağını anlamak amacıyla detaylı bir ön tespit çalışması yapmaktayız. Bu sayede sorunun doğru bir şekilde teşhis edilmesini ve en etkili çözümün uygulanmasını sağlarız.

Ekran değişimi sürecinde yalnızca orijinal ve yüksek kaliteli parçaları kullanarak telefonunuzun orijinal performansını ve görüntü kalitesini koruyoruz. Uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen işlemler özenle ve titizlikle yapılır böylece telefonunuz ilk günkü gibi görünür.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Telefonlarınızı İstanbul’daki yerimize getirebileceğiniz gibi kargo ile göndererek de bize ulaşabilirsiniz. Kargo bilgileri web sitemizin en alt kısmında yer alır ve kolayca erişilebilir.

Google Pixel Fold Ekran Değişimi Fiyatları
Google Pixel Fold Ekran Değişimi Fiyatları

Google Pixel Fold Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Google Pixel Fold ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Google Pixel Fold orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Google Pixel Fold cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Google Pixel Fold ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Google Pixel Fold camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Google Pixel Fold Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlem sonrasında ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti telefonunuzun ekranının güvence altında olduğunu ve sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşayacağınızı gösterir. Google Pixel Fold ekran değişimi için bize güvenebilirsiniz.

Google Pixel Fold Ekran Değişimi Fiyatları

Google Pixel Fold ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Google Pixel Fold Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Google Pixel Fold Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Google Pixel Fold kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Google Pixel Fold telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı