Google Stadia çıkış tarihi en çok merak edilen ayrıntılar arasında yer alıyor. Uygulama adından anlaşılacağı üzere Google firması tarafından geliştirilmiş devasa ve yeni nesil bir oyun konsolosudur. Uygulamanın geniş içeriklere sahip olması oyun tutkunları haricinde devasa firmalar tarafından dahi yoğun ilgi almasını sağlamıştır. Bu nedenle Google Stadia uygulaması global anlamda tercih ediliyor.

Uygulamanın özellikle daha yüksek teknolojilere sahip olan Netflix benzeri bir oyun akışına sahip olması söz konusudur. Böylece kullanıcıların maksimum eğlenceli olarak çeşitli oyun modellerini oynaması sağlanıyor. Özet olarak söz konusu uygulamaya bağlanarak direk internet üzerinden çeşitli oyun türleri belirecektir. Ekran üzerinden beğendiğiniz oyun modelini güvenle ve sorun yaşamadan oynayabileceksiniz. Google Stadia uygulaması avantajları şunlardır;

  • Global anlamda oyun severleri hızlı bir şekilde tek çatı altında toplaması
  • Profesyonel anlamda yepyeni oyun modelleri sunması
  • Geniş oyun konsolosluklarına sahip olması
  • Küresel bir veri bağlantısı üzerinden hizmetler sunması
  • Başarılı ve kaliteli alt yapı ağlarına sahip olması

İçerik Rehberi

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Google Stadia Uygulaması Çıkışı Ne Zaman?

Google Stadia Çıkış Tarihi Nedir
Google Stadia Çıkış Tarihi Nedir

Lider bir statü kazanan Google Stadia çıkış tarihi 2019 Haziran ayı içerisinde başta ABD, Kanada, İngiltere ve Avrupa Kıtasının pek çok ülkelerinde satışa sunulmuştur. Bu kapsamda söz konusu uygulama birkaç yıl öncesinden dünyanın birçok farklı bölgelerinden en uygun fiyatlar üzerinden satışa sunulmuştur.

Stadia hakkında yeni duyuruların ise E3 zamanı içerisinde yapılacağı belirtilmiştir. Bunun haricinde uygulama satış fiyatlarının ise kullanıcıların beklentilerini karşıladığı görülüyor. Google Stadia oyun konsolosluğu güncel fiyatlarında herhangi ek ücretlerin uygulanmaması ayrıca dikkat çekiyor. Böylece kullanıcıların modern oyun konsolosluğundan net ödeme yaparak faydalanması söz konusudur.

Uygulamanın Genel Özellikleri

Uygulamanın pek çok özellikleri söz konusudur. Bu nedenle Google Stadia oyun konsolosu henüz çıktığı ilk günden itibaren ciddi anlamda beğeni kazanmıştır. Kullanıcıların büyük bir kısmı uygulamadan son derece memnun kaldığını dile getirmiştir. Böylece sıradan oyun türlerine oranla Google Stadia uygulamasının çok daha keyif verici uygulama olduğunun altını çizmiştir. Uygulamanın global anlamda en kaliteli ağa sahip olması kullanıcılarında iştah kabartıyor.

Bu kapsamda oyun tutkunlarının sistem kasması ve donması yaşamadan oyunlar oynamasını sağlıyor. Uygulamanın en büyük özellikleri arasında geniş oyun modelleri barındırmasıdır. Bu kapsamda oyun severlerin sevmediği oyun türlerini hızlı bir şekilde yenisiyle değiştirmesi mümkündür. Uygulamanın sunduğu en büyük özellikler arasında TV haricinde, masaüstü, dizüstü ve tablet tarzından pek çok cihazlardan kusursuz bir şekilde oynanmasıdır. Bu kapsamda kullanıcılar en uygun gördüğü cihaz üzerinden uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor.

Google Stadia Uygulaması Ne İşe Yarar?

Google Stadia uygulaması özellikleri haricinde pek çok avantajlar sunuyor. Uygulamanın özellikle yeni nesil oyun konsolosu olması oyun severlerin keyifli bir şekilde oyunlar oynamasını sağlıyor. Geçmiş dönemlerdeki banel oyun türlerini geride bırakmıştır. Google Stadia uygulamasının çok daha yüksek teknolojilere sahip olması oyun severlerin daha pozitif bir şekilde hareket etmesini sağlıyor. Bu kapsamda kullanıcıların güne daha pozitif bir şekilde başlamasını destekliyor.

Google Stadia Uygulaması Nasıl Kullanılacak?

Google Stadia Çıkış Tarihi
Google Stadia Çıkış Tarihi

Söz konusu uygulamayı dilediğiniz cihazlarınıza ise pratik bir şekilde indirebileceksiniz. Bunun için direk olarak Google Play Store uygulaması üzerinden saniyeler içerisinde uygulamayı mobil cihazınıza ya da bilgisayarınızdan indirebilirsiniz. Fakat öncesinde gerekli aboneyi Google firması üzerinden yapmanız gerekiyor. Uygulamanın ilk aylık abonelik ücretini ödedikten sonra cihazınız üzerinden oyun oynayabilirsiniz.

Uygulama sayesinde zamanınızın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Uygulamanın sıradan oyun konsoloslarından farklı olması takdir kazanmasını sağlıyor. Ayrıca uygulamayı cihazınıza indirdikten sonrasında Wi-Fi üzerinden dilediğiniz zaman farklı cihazlar üzerinden oyunlar oynayabilirsiniz. Dolaysıyla oyunlarınızı farklı cihazdan oynamak istediğinizde mevcut cihazınızda Wi-Fi ağının açık kalması yeterlidir. Uygulama hakkında servisimizden destek alabilirsiniz. Yaşınız kaç olursa olsun yeni nesil Google oyun konsolosundan güvenle faydalanabilirsiniz. Google Stadia çıkış tarihi uygulaması hakkında servisimizden bilgi alabilirsiniz.

Önceki yazı
Huawai Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır
Sonraki yazı
Facebook Video İndirme Nasıl İndiririm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı