Google Stadia fiyatı ve abonelik ücretleri Türkiye genelinde en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Son dönemlerde ülkemiz genelinden hizmete sunulan bu özel hizmet modeli hakkında henüz bilinmeyen pek çok ayrıntılar söz konusudur. Henüz kesin olarak hizmete sunulmamış olsa da, uygulamanın çok yakın dönemlerde dijital alanda hizmete sunulması planlanıyor.

Google firması tarafından yapılan açıklamalar söz konusudur. Firma yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre uygulamanın maksimum düzeyde hıza sahip olabileceğinin altı çizilmiştir. Böylece dijital dünyada yer alan firmaların söz konusu hizmet modelinden en iyi şekilde faydalanması öngörülüyor.

Google Stadia Sistemi Nedir?

Google Stadia Fiyatı Ve Abonelik Ücretleri
Google Stadia Fiyatı Ve Abonelik Ücretleri

Merak edilen Google Stadia fiyatı ve abonelik ücretleri konusu geniş içerikler sunuyor. Bu kapsamda Google Stadia sistemi herhangi bir donanıma gerek duyulmadan direk olarak dijital dünya üzerinden çevrimiçi olarak oyun oynanmasını sağlıyor. Uygulamanın aynı zamanda Cloud Gaming uygulamasının en köklü yeni serisi olacağı uzmanlar tarafından belirtiliyor.

Google Stadia uygulaması Google tarafından sunulan pek çok uygulamalarda olduğu gibi her ay kullanıcılarından belirli fiyat üzerinden abonelik bedeli tahsil edecektir. Bunun haricinde sistem üzerinden çeşitli reklamlarda yer alınması ve ücretsiz olarak reklamlarda oynanması yer alacaktır. Özet olarak Google Stadia sisteminin kullanıcılarına eşsiz avantajlar sunabileceği öngörülüyor.

Google Stadia Fiyatı Ve Abonelik Ücretleri Ne Kadardır?

Google tarafından bu yönde henüz kesin olarak abonelik ücretleri sunulmamıştır. Daha doğrusu firma tarafından abonelik bedelleri şuan için kesin olarak onaylanmıştır. Bu durumun ana nedeni olarak firmanın uygulamayı henüz tam anlamıyla geliştirmemiş olması ve uygulamanın diğer ortaklarıyla halen görüşmeye devam etmesidir.

Google tarafından sistemi hakkında henüz kapsamlı bir şekilde bilgiler sunulmamıştır. Fakat uzmanlar firmanın pek çok sistemlerinde olduğu gibi söz konusu yeni uygulamasını dahi gizlilik prensibi üzerinden sunabileceğinin altını çiziyor. Bu nedenle firmanın yeni sistemin fiyatları konusunda aceleci hareket etmediğini vurguluyor.

Google Stadia Fiyatı Ve Abonelik Ücretleri Konusunda Görüşler

Söz konusu yeni Google hizmeti hakkında pek çok uzman görüşleri söz konusudur. Uzmanlara göre Google firmasının yeni hizmet modeli ücretlendirmesini Youtube tarzından sunabileceğinin altını çiziyor. Böylece uygulamadan faydalanmak isteyen firmaların her ay abonelik ücretlerini otomatik olarak kredi kartlarından tahsil edilebileceği belirtilmiştir.

WhatsApp Destek Hattı

Fakat bu durumun son derece maliyetli olması nedeniyle oyun firmaları tarafından bu eylemin hoş karşılanmayacağı ayrıca vurgulanmıştır. Ayrıca böyle bir modelin özellikle gelir ayrılıkları konusunda sorun meydana getirebileceği uzmanlar tarafından öngörülmüştür.

Bu nedenle sistemde yer alan bazı oyun türlerinde abonelerin daha farklı yöntemler üzerinden ücretlerini ödemesi daha uygun olabilecektir. Her iki durum karşısında dahi Google tarafından yüksek maliyete girilmesi ve en kaliteli alt yapıların oluşturulması için kolları sıvaması gerekecektir.

Uygulamayı kullanması planlananlar;

  • Dijital dünyada yer alan çeşitli firmalar
  • Oyun severler
  • İnternet kullanıcıları
  • Sosyal medya kullanıcıları

Google Stadia Fiyatı Ve Abonelik Ücretlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Google Stadia Fiyatı Ve Abonelik Ücretleri nedir
Google Stadia Fiyatı Ve Abonelik Ücretleri nedir

Söz konusu yeni Google hizmet modelinde dikkat edilmesi gerekenler söz konusudur. Bu kapsamda Google Stadia fiyatı ve abonelik ücretleri kesin olarak sunulmadan firmalar hareket etmemelidir. Bu kapsamda Google’nin bu yönde güncel duyuruları mutlaka takip edilmelidir. Söz konusu hizmet modeli içeriği kapsamlı olarak Google tarafından yakın süreçte sunulacaktır.

Bu nedenle uygulamadan faydalanmak isteyenler firmanın güncel olarak açıklamalar yapmasını beklemesi tavsiye edilir. Google zaman zaman bu gibi yeniliklere hızlı bir şekilde imza atıyor. Bu nedenle firma gelecek dönemlerin en gözde dijital firması olarak görülüyor.

Google Stadia ücreti ve abonelik fiyatlarının kullanıcıların beklentileri doğrultusunda sunulabileceği tahmin ediliyor. Çünkü Google tarafından şuana dek pek çok yeni hizmetlerinde en uygun abonelik fiyatları sunulduğu fark edilmiştir. Google Stadia fiyatı ve abonelik ücretleri konusunda servisimizden destek alabilirsiniz.

Önceki yazı
Huawai Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır
Sonraki yazı
Facebook Video İndirme Nasıl İndiririm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı