Hiking A28 ekran değişimi hizmetimiz, telefonunuzun ekranını orijinal kalitesinde ve profesyonel bir şekilde değiştirmek için sunulan benzersiz bir çözümdür. Ekranın önemini ve bir telefonun hayati bir bileşeni olduğunu düşünürsek, deneyimli ekibimiz sayesinde cihazınızın ömrünü uzatmanızı sağlıyoruz.

Hiking A28 Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz, Hiking A28 modeli için profesyonel ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. İşlem öncesinde, telefonunuzda mevcut olan sorunları tespit etmek ve size en uygun çözümü sunmak için detaylı bir ön tespit çalışması yapmaktayız. Böylece, tamirat sürecinde karşılaşabileceğimiz herhangi bir sorunu önceden belirleyebilir ve bunları en etkili şekilde çözebiliriz.

Ekran değişimi işleminde, orijinal parçaların kullanılmasına özen göstermekteyiz. Bu sayede, Hiking A28 telefonunuzun performansını ve işlevselliğini korurken, aynı zamanda orijinal kalite standartlarına sadık kalırız. Ekran değişimi işlemlerimiz, uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu ekip, uzun yıllardır sektörde deneyim sahibi olan profesyonellerden oluşmaktadır. Sizin telefonunuz da dahil olmak üzere, her müşterinin ihtiyaçlarına özel olarak hizmet vermek için bilgi ve becerilerini en üst düzeyde kullanırlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Hiking A28 Ekran Değişimi Fiyatları
Hiking A28 Ekran Değişimi Fiyatları

İşlemlerimiz sonrasında, telefonunuzun ekranını içeren bir garanti süresi sunmaktayız. Size tam bir güvence sağlamak adına, ekran değişimi işlemi sonrasında olası bir sorun durumunda 6 ay boyunca ücretsiz tamirat veya değişim hizmeti sunuyoruz. Bu garanti, parçaların kalitesine ve işçiliğin mükemmelliğine olan güvenimizin bir göstergesidir.

Hiking A28 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Hiking A28 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Hiking A28 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Hiking A28 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Hiking A28 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Hiking A28 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Hiking A28 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Hiking A28 modeli için gerçekleştirdiğimiz ekran değişimi çalışmaları sonucunda sunduğumuz hizmetin kalitesine tam bir güven duymaktayız. Bu yüzden, ekran değişimi işlemi sonrasında sizlere tam 6 ay boyunca garanti veriyoruz. Bu garanti, ekranın kullanımında veya performansında herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda ücretsiz tamirat veya değişim hizmeti alabilmeniz için sağlanmaktadır.

6 aylık garanti süremiz, size ek bir güvence sağlar. Bu süre zarfında, ekran değişimi sonrasında herhangi bir işlevsellik kaybı, yanlış renkler veya herhangi bir sorun yaşarsanız, bize başvurabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimiz, hızlı ve etkili bir şekilde sorununuzu çözecek ve telefonunuzun tam performansını yeniden kazanmanızı sağlayacaktır.

Hiking A28 Ekran Değişimi Fiyatları

Hiking A28 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Hiking A28 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Hiking A28 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Hiking A28 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Hiking A28 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı