Hiking A42 ekran değişimi hizmetimiz, en iyi çözümü sunarak arızalı A42 ekranlarınızı yeniden hayata döndürme konusunda uzmanlaşmıştır. Ekran değişimiyle ilgili tecrübemiz ve uzman ekibimiz sayesinde, size mükemmel bir onarım hizmeti sunmaktayız.

Hiking A42 Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz Hiking A42 modeli için profesyonel bir telefon ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. İşlem öncesinde telefonunuzun ekranının durumuyla ilgili ön tespit çalışması yapılır. Bu sayede hangi aşamaların gerekli olduğunu ve ne tür bir müdahale gerektiğini belirlemek için detaylı bir değerlendirme yapılır.

Hiking A42’nin ekranı değiştirilirken orijinal parçalar kullanılır. Böylece telefonunuzun orijinal kalitesini ve performansını koruyarak yeni bir ekranla yeniden kullanıma sunulmasını sağlamaktayız. Orijinal parçaların kullanılması hem görüntü kalitesi hem de dokunmatik hassasiyet açısından tatmin edici sonuçlar elde etmenizi sağlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Hiking A42 Ekran Değişimi Fiyatları
Hiking A42 Ekran Değişimi Fiyatları

Telefonların ekranları uzman ekibimiz tarafından özenle yenilenmektedir. Eğitimli ve deneyimli teknisyenlerimiz ekran değişimi işlemini hassasiyetle gerçekleştirir. Bu sayede Hiking A42’nin ekranının profesyonel bir şekilde yenilenmesini sağlayarak size yepyeni bir kullanım deneyimi sunarlar.

Müşteriler Hiking A42 telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirebilir veya kargo yoluyla bize gönderebilirler. İhtiyaçlarınıza uygun olarak telefonunuzu bize teslim etmek için en uygun yöntemi seçebilirsiniz. Eğer yerimize gelmekte zorlanıyorsanız veya mesafeler uzaksa kargo ile gönderim yaparak da bize ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede hizmet vermek için elimizden geleni yapacağız.

Hiking A42 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Hiking A42 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Hiking A42 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Hiking A42 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Hiking A42 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Hiking A42 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Hiking A42 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Şirketimiz, Hiking A42 modeli için gerçekleştirdiği ekran değişimi çalışmalarının ardından müşterilerine 6 aylık bir garanti sunmaktadır. Bu garanti, işlem sonrası ekranınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, ücretsiz destek ve çözüm sunmak için tasarlanmıştır.

Hiking A42 Ekran Değişimi Fiyatları

Hiking A42 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Hiking A42 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Hiking A42 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Hiking A42 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Hiking A42 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı