Hiking A43 ekran değişimi hizmetimizle, size mükemmel bir çözüm sunuyoruz. Gelişmiş teknoloji ve deneyimli uzmanlarımız sayesinde, kırık veya arızalı ekranınızı sorunsuz bir şekilde değiştiriyoruz.

Hiking A43 Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız, Hiking A43 modeli için telefon ekranı değişimi hizmeti sunmaktadır. İşlem öncesinde, telefonunuz üzerinde bir ön tespit çalışması yapmaktayız. Bu sayede, ekranın tam olarak ne tür bir değişime ihtiyaç duyduğunu belirleyerek size en uygun çözümü sunmaktayız.

Telefonunuzun ekranı değiştirilirken, orijinal parçalar kullanmaktayız. Orijinal parçaların kullanımı, telefonunuzun performansını etkilemeden, kaliteli bir ekran deneyimi sunmayı hedeflememizin bir parçasıdır. Böylece yenilenen ekranınızın orijinal telefon ekranına en yakın görüntü ve dokunuş hassasiyetini sağladığını göreceksiniz.

Hiking A43 Ekran Değişimi Fiyatları
Hiking A43 Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemlerimizi, uzman bir ekip tarafından gerçekleştiriyoruz. Alanında deneyimli teknisyenlerimiz, profesyonel bir şekilde telefonunuzun ekranını yenilemektedir. Bu sayede, ekran değişimi işlemi, doğru ve dikkatli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Telefonunuzun ekranını değiştirmek için bize ulaşmak isteyen müşterilerimiz, İstanbul’daki yerimize gelerek veya kargo ile göndererek kolaylıkla hizmet alabilirler. Size en yakın şubemize telefonunuzu teslim ederek, ekran değişimi işleminizi hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hiking A43 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Hiking A43 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Hiking A43 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Hiking A43 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Hiking A43 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Hiking A43 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Hiking A43 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Ekran değişimi işlemimiz sonrasında, size 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti, ekranınızda herhangi bir sorun olması durumunda, belirli bir süre boyunca ücretsiz olarak müdahale edilmesini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, ekranınızı güvende tutmanıza destek olmaktadır.

WhatsApp Destek Hattı

Hiking A43 Ekran Değişimi Fiyatları

Hiking A43 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Hiking A43 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 406864844
 • Firma Adı: BUDAK İTHALAT

Hiking A43 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Hiking A43 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Hiking A43 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 406864844 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı