Honor 50 Pro Ekran Değişimi

Honor 50 Pro ekran değişimi için Budak GSM olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız. 90 (501) 102 37 36 numaralı WhatsApp iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Budak GSM olarak sizler için en iyi hizmeti uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.

Kategori: Honor Ekran Değişimi

Honor 50 Pro ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız ve alanında uzman bir firma arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Honor 50 Pro Ekran Değişimi

Kullanılan telefonların genelinde ekranlar iki aşamadan oluşur. Bunlar ön cam ve dokunmatik paneldir. Ortaya çıkan çatlamalar ön camda meydana gelirken zarar gören kısımda yine ön camdır. Ekran üzerinde meydana gelen ağır darbeler sonucu oluşan baskı ile ekranda parmak okuma ile ilgili sorunlar oluşabilir. Bunun nedeni dokunmatik kısmına verilen zarar sonucunda ortaya çıkar.

Bu sorunların ortaya çıkması  Honor ekran değişimi gerektirir. Değişim işlemlerini firmamız kısa sürede ve kaliteli olarak gerçekleştirir. Ekran sorunları yaşamanız halinde ekran değişimini tavsiye ederiz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Honor 50 Pro Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Elimizin altında olun ve sürekli olarak kullandığımız telefonlarda bazen sorunlar yaşayabiliriz. Ekran sorunları yaşadığınızda, Honor 50 Pro ekran değişimi için uzman kişiler tarafından sorunların çözümünde profesyonel çözümler üretilir. Ekipmanlar tarafından sorununun kaynağı tespit edilerek ekran değişimleri teknik açıdan çözülür. Ekran değişimi konusunda firmamızı tercih ettiğinizde yetkili kişiler tarafından hizmet alırsınız.

Honor 50 Pro Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Teknik elemanlar tarafından gerçekleştirilen Honor ekran değişimi esnasında hiçbir verinize zarar vermeden gerçekleştirilir.  Ekran değişiminde kullanılan ekipmanlarda orijinal A kalite geçerlidir. Firmamız tarafından gerçekleştirilen ekran değişimi anında 6 aylık bir garanti sizlere sunulur. Konu hakkında daha detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirisiniz

Honor 50 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Honor 50 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Honor 50 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Teslim edilmiş olan telefonlarda tespit edilen sorunun çözüm maliyetlerine ve günümüz koşullarında gerçekleşen döviz kurlarındaki değişimler sizlere verilen hizmetin maliyetinde önemli etkendir. Doğal olarak fiyatlarda değişmeler olabilir. Güncel fiyatlar konusunda bizlere ulaşabilirsiniz.

Honor 50 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Honor 50 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor 50 Pro modelinizi göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Honor 50 Pro ekran değişimi ile telefonlarınızı ilk günkü haline getirebiliriz. Ayrıntılı bilgi için bizimle 90 (543) 787 74 36 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı