Honor 50 SE Ekran Değişimi

Honor 50 SE ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Honor Ekran Değişimi

Honor 50 SE ekran değişimi hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Alanında profesyonel ekiplerimiz tarafından yürütülen çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için 90 (543) 787 74 36 numarasını arayabilirsiniz.

Honor 50 SE Ekran Değişimi

Cep telefonları ne kadar kaliteli olsa da kullanımdan kaynaklanan ekran sorunları yaşanabilir. Her zaman düşme ihtimali olması değişimleri zorunlu kılar. Her telefon için ekran değişimi aynı özellikte olmayabilir. Kullanılan telefonun modeline göre değişebilir. Honor ekran değişimi diğer telefonlar gibi benzerlik gösterse de bazı telefonlar tutkallı bazıları da vidalı olabilir.

Cep telefonunuzda sorun yaşıyorsanız ya da ani düşmede dokunmatiğe zarar verdi iseniz paniklemeyin.  Honor 50 SE ekran değişimi için sizlere her an yardımcı olabiliriz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Honor 50 SE Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Honor marka telefon kullanıcıları,  ekran ile sorun yaşadıklarında ekran değişiminin ne kadar süreceği ve nasıl değişim yapılacağı konusunda merak edebilirler. Telefon garanti süresi içinde ise kendi servisine verilerek sorun giderilebilir. Fakat garanti süresi bitmiş ise Honor ekran değişimi konusunda kaliteli ekipman kullanarak sizlere garantili hizmet sunuyoruz.

Burada önemli olan ekranın stoklarımızda bulunması ve tecrübeli personel tarafından yapılmasıdır. Ekran değişimi konusunda tecrübeli elemanlar kısa sürede ve güvenli olarak değişim sağlayabilir.

Dokunmatik ekran değişimlerinde telefonunuz açılarak diğer parçalardan ayrılır. Hiçbir verinize ve telefonunuza zarar vermeden değim yapılır.

Honor 50 SE Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Her model telefonda değişim yapılırken önemli faktör kullanılan yedek parçanın kaliteli olması geliyor. Ekranlarda kalite önemli bir faktördür. Zira kalitesi düşük ekran değişimleri cihazınızın verimini düşürebilir. Firmamıza teslim ettiğiniz telefonlar A kalite yedek ekranlar ile değiştirilerek sizlere 6 aylık bir garanti kapmamı sunarız.

Kullanmış olduğumuz en üst kalite yedek ekranlar ile cihazınızın performansı ilk günkü gibi aynı kalitede olur. Yeniden olması gerektiği gibi çalışmaya devam eder. Düşük kalitede olan ekranların ihtiyaç duyduğu güçten dolayı cihazınızın pil ömrü azalır. Bizleri tercih ettiğinizde bu gibi durumlar söz konusu olmaz.

Honor 50 SE Ekran Değişimi Fiyatları

Cep telefonu ekran değişimi maliyetleri birçok etkene bağlı olarak değişebilir. Sizlere bu konuda net bir bilgi verememekte birlikte kullanılan A kalite ekipman ve döviz kurlarındaki değişkenlikler Honor ekran değişimi fiyatlarını önemi oranda etkiliyor. Güncel fiyatları öğrenmek isterseniz iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Honor 50 SE Ekran Değişimi Fiyatları
Honor 50 SE Ekran Değişimi Fiyatları

Honor 50 SE Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Honor 50 SE kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor 50 SE modelinizi göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Honor 50 SE ekran değişimi çalışmalarımız hakkında danışmak için 90 (543) 787 74 36 WhatsApp iletişim hattımıza yazabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı