Honor 60 Ekran Değişimi

Honor 60 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Honor Ekran Değişimi

Honor 60 ekran değişimi ihtiyaçlarınızı yenilikçi çözümler ile yerine getiriyoruz. Üstelik bu işlemlerimizi çok uygun fiyatlara gerçekleştiriyoruz.

Honor 60 Ekran Değişimi Ekran Değişimi

Cep telefonu teknolojisi her geçen gün ilerlemesi ile birlikte yeni modeller de gün yüzüne çıkıyor.  Piyasa büyüdükçe rekabet artıyor. Yeni fonksiyonlar yetenekler ön plana çıkıyor. Buna mukabil ekranlarda büyüyor. Cihazlar incelirken hafifleşiyor ve hasar görme risklerdi de artıyor. Telefonunuzda yaşanacak kazalardan dolayı Honor ekran değişimi ihtiyacı ortaya çıkar. Ön cam değişimi ile ekran değişimi için servislere ihtiyaç duyabilirsiniz. Tüm marka ve modellerde olduğu gibi Honor marka telefonlarda da yanınızdayız.

Honor 60 Ekran Değişimi Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

“Cam değişimi sağlıklı olmaz…” düşüncesine sahip olabilirsiniz. Hatta yüksek maliyetli ekran değişimi yapılıyor düşüncesi içerisinde de olabilirsiniz. Firma olarak sizleri bu düşüncelerden arındırıyoruz. Gelişmiş teknoloji kullanılarak gerekli ekipmanların yanı sıra Ar-Ge çalışmaları sonucu Honor 60 ekran değişim problemsiz olarak yapmaktayız.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Cihazınızın ekranı çatlayabilir veya kırılabilir. Görüntü var ise bu ekranı kullanabilirsiniz.  Hasarlı olan cam yüzünden tüm ekranı değiştirmez zorunda kalmadan sizlere hizmet veriyoruz. Doğal olarak maliyetlerinizi arttırmadan kaliteli bir hizmet sunumu gerçekleşir.

Honor 60 Ekran Değişimi Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Akılı telefonlarda en çok rastlanan problemlerin başında ekran sorunları yer alır. Telefonlar her an düşmeye müsait araçlardır. Honor 60 ekran değişimi yapıldığında, değişim anından itibaren 6 aylık bir garanti kapsamına girer. Ekran değişiminde firma seçimi önemlidir. Firmamız bu konuda hassas olup A kalite malzeme kullanılarak, telefonunuzda mevcut olan verilere zarar vermeden değişim işlemi gerçekleştirir.

Honor 60 Ekran Değişimi Ekran Değişimi Fiyatları

Listede yer alan her türdeki marka ve model telefonlarda ekran değişimi yapılırken, Honor ekran değişimi işleminde fiyatlar değişik etmenlerden dolayı değişebilir.  Kullanılan malzemenin kalitesi, yapılan işçilik ve döviz kurlarında yaşanan değişkenlik fiyatlara da yansır.  Fiyatlar için sayfamızı inceleyerek iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Honor 60 Ekran Değişimi Fiyatları
Honor 60 Ekran Değişimi Fiyatları

Honor 60 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Honor 60 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor 60 modelinizi göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Honor 60 ekran değişimi hakkında daha fazla bilgi almak için bize 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı