Honor 60 Pro Ekran Değişimi

Honor 60 Pro ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Honor Ekran Değişimi

Honor 60 Pro ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve titiz çalışmalar ile telefon ekranlarınızı eskisinden daha iyi bir hale getirebiliriz.

Honor 60 Pro Ekran Değişimi

Honor marka cep telefonlarında ilgi gören 60 Pro, zaman içerisinde kullanıcı hatalarından dolayı ve donanımdan kaynaklanan nedenlerden ekran sorunları yaşanabiliyor. Ortaya çıkan problemler telefon kullanımında kaliteyi düşürerek ciddi düzeyde etkiliyor. Bu tür sorunlar yaşadığında, Honor ekran değişimi hizmeti veren firmamız profesyonel ekiple bu tür sorunlara çözüm üretiyor.

Honor 60 Pro ekran değişimi ile ilgili çalışmalarda firmamız profesyonel personel ile telefonlarınız yenilenir. Üstelik yapılan bu çalışmalar piyasa göre uygun fiyatlar ile gerçekleştirilir. Söz konusu olan ekran sorunları telefon kullanımı ciddi düzeyde etkilediği için ekran değişimi firmamız tarafından tavsiye edilir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Honor 60 Pro Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Honor ekran değişimi gerçekleştirilirken, telefonunuzda ortaya çıkan sorunun tespiti yapılır. Kırılma, suya düşme, sert zemine düşme gibi değişik nedenlerden kaynaklanan durumlardan etkilendiğinde ekran sorunları yaşanabilir. Bunun yanı sıra donanım ve yazılımdan kaynaklanan sorunlar da yaşanabilir. Bu tür sorunların tespiti yapılarak çözümler üretilir.

Bir sonraki aşamada teknisyenlerimiz tarafından el değmeden ekranlarınız kasadan ayrılarak, yeni temin edilmiş kaliteli Honor ekran entegresi gerçekleştirilir.

Sonraki aşamada ise müşterilerimizin yanında telefon kontrolü sağlanarak teslim gerçekleştirilir. Yapılan tüm işlemler genellikle 1 gün gibi kısa sürede tamamlanır. Bazen yoğunluk durumlarında ertesi güne de sarkma yaşanabilir.

Honor 60 Pro Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Firmamız tarafından müşterilerimize sunulan hizmetlerimiz 6 ay garantilidir. Bizleri tercih ederek teslim ettiğiniz telefonunuza hiçbir şekilde zarar söz konusu olmaz. Bunlara fotoğraf, rehberinizdeki kişiler ve verilerinizde dâhildir.

Şayet sizlere sunulmuş olan hizmetlerden memnun kalmazsanız, anında iletişime geçerek durumun bize bildirebilirsiniz. Sunulan hizmetlerde sorun oluştuğunda iletişim bilgilerinizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Honor 60 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Honor ekran değişimi fiyatı modellere göre farklılık arz ettiği gibi kullanılan malzeme verilen kaliteli hizmet gibi birçok etmen fiyatlarda rol oynar. Bu nedenle fiyat konusunda net bir bilgi sunamıyoruz.  Döviz kurlarındaki değişmeler de göz ardı edilmemelidir.

Honor 60 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Honor 60 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Honor 60 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Telefonlarınızı bize kargo yoluyla gönderebilirsiniz. Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Honor 60 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor 60 Pro modelinizi göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Honor 60 Pro ekran değişimi ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize 90 (543) 787 74 36 telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı