Honor 70 Lite ekran değişimi hizmetimizle, telefonunuzun zarar gören ekranını yenilemek için buradayız. Artık ekran çatlakları veya hasarlarının sizi endişelendirmesine gerek yok. Uzman ekibimiz, yılların deneyimi ve kaliteli malzemeleri kullanarak, telefonunuzun ilk günkü gibi pürüzsüz bir ekranla tekrar hayat bulmasını sağlar.

Honor 70 Lite Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız, Honor 70 Lite telefonunuzun ekran değişimi işlemlerini titizlikle gerçekleştirmektedir. Her işleme öncesinde, uzman ekiplerimiz tarafından ön tespit çalışmaları yapılmaktadır. Bu sayede, telefonunuzun mevcut durumu dikkatlice incelenir ve gerekli olan değişim işlemi için doğru adımlar belirlenir.

Telefon ekranınız değiştirilirken, en önemli unsurlardan biri orijinal parçaların kullanılmasıdır. Bizler, sadece orijinal ekranlarla çalışarak, telefonunuzun kalitesini ve performansını korumaya özen gösteririz. Orijinal parçaların kullanılması, telefonunuzun ömrünü uzatır ve en iyi görüntü kalitesini sunar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Honor 70 Lite Ekran Değişimi Fiyatları
Honor 70 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemleri, tecrübeli ve uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmektedir. Eğitimli teknisyenlerimiz, gelişmiş becerileriyle birlikte profesyonel bir yaklaşımla çalışarak, telefonunuzun ekranını yeniler. Hassas bir işlem olan ekran değişimi, titizlikle yapılır ve kaliteli sonuçlar elde edilir. Amacımız, telefonunuzun ilk günkü gibi mükemmel bir görüntüye kavuşmasını sağlamaktır.

Telefonlarınızı bize ulaştırmak oldukça kolaydır. İstanbul’da bulunan merkezimize gelerek ya da kargo aracılığıyla bize telefonlarınızı göndererek işlemleri başlatabilirsiniz. Uzman ekibimiz, telefonlarınızı özenle karşılar ve hızlı bir şekilde işlemleri tamamlar. Size zaman ve emek tasarrufu sağlamak için, müşterilerimize kolaylık sunan bu hizmetlerimizle, telefonunuzun ekran değişimi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Honor 70 Lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Honor 70 Lite ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Honor 70 Lite orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Honor 70 Lite cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Honor 70 Lite ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Honor 70 Lite camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Honor 70 Lite Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Firmamız, Honor 70 Lite telefonunuzun ekran değişimi işlemleri sonrasında sizlere tam 6 aylık bir garanti sunmaktadır. Bu garanti, ekran değişimi işlemi sonrasında herhangi bir olası soruna karşı sizi korur ve müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Honor 70 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

Honor 70 Lite ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Honor 70 Lite Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Honor 70 Lite Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Honor 70 Lite kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor 70 Lite telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı