Honor 90 Lite ekran değişimi çalışmamız ile birlikte telefonlarınızın ekranlarını en iyi şekilde değiştiriyor ve orijinal kalitesine geri döndürüyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Honor 90 Lite Ekran Değişimi Çalışması

Honor 90 Lite ekran değişimi hizmetimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel bir yaklaşım sunuyoruz. İşlem öncesinde cihazınızın yaşadığı sorunun kaynağını anlamak için ön tespit çalışması yapıyoruz. Bu sayede size en etkili çözümü sunabilmek için doğru bir teşhis koyuyoruz.

Telefon ekranı değiştirilirken kalite bizim için önceliktir. Orijinal ve yüksek kaliteli parçalar kullanarak cihazınızın performansını en üst düzeye çıkarıyoruz. Ekran değişimi işlemi uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir böylece telefonunuz ilk günkü gibi çalışmaya devam eder.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşterilerimiz cihazlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo ile göndererek bize ulaştırabilirler. Kargo bilgileri içeriğin en alt kısmında ve web sitemizde bulunmaktadır böylece kolayca ulaşabilirsiniz.

Honor 90 Lite Ekran Değişimi Fiyatları
Honor 90 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

Honor 90 Lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Honor 90 Lite ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Honor 90 Lite orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Honor 90 Lite cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Honor 90 Lite ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Honor 90 Lite camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Honor 90 Lite Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz sonrasında, size ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu, cihazınızın uzun vadeli güvenilirliğini sağlamak için verdiğimiz bir güvencedir. Size sorunsuz ve kaliteli bir ekran değişimi deneyimi sunmak için buradayız.

Honor 90 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

Honor 90 Lite ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Honor 90 Lite Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Honor 90 Lite Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Honor 90 Lite kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor 90 Lite telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı