Honor Magic 4 Pro Ekran Değişimi

Honor Magic 4 Pro ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Honor Ekran Değişimi

Honor Magic 4 Pro ekran değişimi gerektiren durumlarda firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Honor Magic 4 Pro ekranım arızalandı diyorsanız 90 (543) 787 74 36 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Honor Magic 4 Pro Ekran Değişimi

Honor Magic4 Pro ekran kırılması, iç ekran sorunları sonucu görüntünün gitmesi ya da mürekkeplenme gibi lekelerin oluşması ve darbe sonucu dokunmatiğin devre dışı kalması ekran değişimini zorunlu kılar. Ekran değişimleri kısa sürede çıplak el değmeden 30 dakika gibi bir sürede yapılır. Teknik ekibimiz A kalitede ekipman kullanarak siz müşterilerimize sorunsuz hizmet sunar.

Honor Magic 4 Pro Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Ekran tamiri ve değişimi uzman ve tecrübeli Honor teknisyenlerimiz tarafından her marka ve model cihazınıza özgü ekipmanlar ile orijinal ürün kullanılarak yapılmaktadır. Ekran değişimi esnasında bilgileriniz kesinlikle silinmez. Değişim süresi servisimize geldiğinizde ortalama olarak 30 dakika sürer.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Honor Magic 4 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Honor Magic 4 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Honor ekran değişimi sonrasında kırılmaz cam koruyucu hediyeniz takılır. 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartınız hazırlanarak cihazınız sizlere kısa sürede teslim edilir. Bu süreç içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Honor Magic 4 Pro Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Ekran tamiri tamamlandıktan sonra Honor Magic 4 Pro cihazınız 6 ay kaşeli teknik servis garanti olarak sizlere teslim edilir. 6 ay içerisinde kullanım hatalarının dışında ekran ile ilgili olarak ortaya çıkan sorunları teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Honor Magic 4 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi fiyatlarındaki maliyetleri belirleyen birçok etkin mevcut olup bu konuda net bir fiyat politikası sunamıyoruz. Ekran değişimlerinde sorunun ne düzeyde olduğu, kullanılan ekipman ile birlikte döviz kurlarındaki değişimler belirlemektedir. Net bir bilgi edinmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Honor Magic 4 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Honor Magic 4 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor Magic 4 Pro modelinizi göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Honor Magic 4 Pro ekran değişimi ile ilgili detaylı bilgi almak için 90 (543) 787 74 36 numarasını arayabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı