Honor Magic 5 Pro ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun orijinal parlaklığını geri kazanabilirsiniz. Ekranınızda oluşan çizikler kırıklar veya lekeler ne kadar rahatsız edici olursa olsun profesyonel ekip ve yüksek kaliteli yedek parçalarımızla sorununuzu çözebiliriz.

Honor Magic 5 Pro Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında herhangi bir sorun varsa profesyonel ekibimiz işlem öncesinde bir ön tespit çalışması yapmaktadır. Bu sayede telefonunuzun tamir edilmesi gereken spesifik alanlarını belirlemekteyiz.

Ekran değişimi işlemimizde orijinal parçalar kullanılmaktadır. Böylece telefonunuzun orijinal kalitesini koruyarak en iyi görüntü performansını elde edebilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Honor Magic 5 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Honor Magic 5 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Honor Magic 5 Pro’nun ekranı uzman ekibimiz tarafından özenle yenilenmektedir. Deneyimli teknisyenlerimiz yüksek kaliteli malzemeler kullanarak ekranın kusursuz bir şekilde yerleştirilmesini sağlamaktadır. Böylece telefonunuzun ekranının ilk günkü gibi parlak ve net olmasını sağlıyoruz.

İşlemlerimizin ardından telefonunuzun ekranını içeren 6 aylık bir garanti verilmektedir. Bu garanti sayesinde herhangi bir beklenmedik durumda telefonunuzun ekranını ücretsiz olarak yeniden tamir etme imkanına sahip olacaksınız.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo ile göndererek bize ulaştırabilirler. Konumumuzdan bağımsız olarak tüm Türkiye genelinde hizmet sunmaktayız.

Honor Magic 5 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Honor Magic 5 Pro ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Honor Magic 5 Pro orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Honor Magic 5 Pro cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Honor Magic 5 Pro ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Honor Magic 5 Pro camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Honor Magic 5 Pro Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Honor Magic 5 Pro ekran değişimi çalışmasıyla ilgili olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli olarak çalışmaktayız. Uzman ekibimiz orijinal parçalar kullanarak telefonunuzun ekranını özenle değiştirmekte ve sonrasında 6 aylık bir garanti sağlamaktadır. Müşterilerimiz telefonlarını yerimize getirerek veya kargo ile göndererek bizimle iletişime geçebilirler.

Honor Magic 5 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Honor Magic 5 Pro ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Honor Magic 5 Pro Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Honor Magic 5 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Honor Magic 5 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor Magic 5 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı