Honor Magic 5 Ultimate ekran değişimi teknolojiye olan tutkunuzu daha da ileriye taşımanızı sağlayan önemli bir hizmettir. Cihazınızın ekranında oluşabilecek herhangi bir sorunla karşılaştığınızda endişelenmenize gerek yok. Hemen bizimle iletişime ekran değişimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Honor Magic 5 Ultimate Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz Honor Magic 5 Ultimate modeli için profesyonel bir ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. İşlem öncesinde telefonunuzda ön tespit çalışması yaparak ekranın durumunu ve onarım gereksinimlerini değerlendiriyoruz. Bu sayede sizlere en uygun çözümü sunabilmek için gerekli adımları belirliyoruz.

Telefonunuzun ekranı değiştirilirken tamamen orijinal parçalar kullanıyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla kaliteli ve güvenilir parçaları tercih ediyoruz. Bu sayede telefonunuzun orijinal kalitesini koruyarak sağlam ve dayanıklı bir ekran değişimi gerçekleştiriyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Honor Magic 5 Ultimate Ekran Değişimi Fiyatları
Honor Magic 5 Ultimate Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimi işlemlerimiz uzman bir ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Deneyimli teknisyenlerimiz Honor Magic 5 Ultimate telefonunuzun ekranını profesyonelce yenileyerek en iyi sonucu elde etmeyi hedeflemektedir. Hassas bir çalışma süreciyle telefonunuzun görüntü kalitesini yeniden restore etmek için özveriyle çalışmaktayız.

İşlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güvenini ön planda tutarak yaptığımız işe olan güvenimizi yansıtıyoruz. Bu garanti süresi boyunca herhangi bir ekran sorunu yaşamanız durumunda sizlere destek sağlamaktan mutluluk duyacağız.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo ile göndererek bize ulaştırabilir. Size kolaylık sağlamak adına güvenli ve hızlı bir şekilde hizmetimizi sunmaktayız. Bize ulaşmanız durumunda deneyimli ekibimiz telefonunuzun ekran değişimi ihtiyacını karşılamak için profesyonel bir şekilde yardımcı olacaktır.

Honor Magic 5 Ultimate Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Honor Magic 5 Ultimate ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Honor Magic 5 Ultimate orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Honor Magic 5 Ultimate cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Honor Magic 5 Ultimate ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Honor Magic 5 Ultimate camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Honor Magic 5 Ultimate Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Honor Magic 5 Ultimate modeli için gerçekleştirdiğimiz ekran değişimi çalışmasının ardından sizlere 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti süresi boyunca ekranla ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda tamir hizmetimizi ücretsiz olarak tekrar sağlayacağız. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla onarım sonrasında da sizlere güvence veriyoruz.

Honor Magic 5 Ultimate Ekran Değişimi Fiyatları

Honor Magic 5 Ultimate ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Honor Magic 5 Ultimate Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Honor Magic 5 Ultimate Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Honor Magic 5 Ultimate kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor Magic 5 Ultimate telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı