Budak GSM olarak Honor Magic6 Lite ekran değişimi için telefon kullanıcılarına özel ekran değişimi hizmeti sunuyoruz. Telefonunuzun ekranında oluşan herhangi bir sorun için uzman ekibimizle güvenilir ve hızlı bir çözüm sağlıyoruz.

Honor Magic6 Lite Ekran Değişimi Çalışması

Budak GSM olarak Honor Magic6 Lite ekran değişimi işlemini en uygun fiyatlarla ve oldukça kısa bir süre içinde gerçekleştirerek cihazınızı aynı gün içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanından kargo yolu ile cihazınızı bize göndererek teknik servisimizin profesyonel hizmetlerinden yararlanma imkânınız vardır.

Firmamız, kaliteli hizmet – uygun fiyat anlayışı ile bugüne değin sayısız müşterinin takdir ve beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Teknik uzmanlığı üst seviyede olan profesyonel kadromuz, ekran ve batarya değişimi alanında sahip olduğu deneyim ile Honor Magic6 Lite marka cihazınızın ekranını kısa süre içerisinde değiştirecektir.

Telefonunuzda gerçekleştirilecek bu işlem sonucunda telefonunuz ilk günkü görünüme kavuşacaktır. Ayrıca cihazınızdaki veriler silinmeyecek ve hiçbir performans sorunu da gündeme gelmeyecektir.

Teknik servisimizi ziyaret ederek telefonunuzun batarya ve ekran değişimi için en uygun seçeneklerle hizmet alabilirsiniz. Bizleri ziyaret ettiğiniz takdirde telefonunuzun ekranında meydana gelen sorunlar kısa sürede tespit edilerek değişim işlemi tamamlanacaktır.

Honor Magic6 Lite Ekran Değişimi Fiyatları
Honor Magic6 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

Honor Magic6 Lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Honor Magic6 Lite ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Honor Magic6 Lite orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Honor Magic6 Lite cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • ekran değişimi, Honor Magic6 Lite model telefonlarda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Honor Magic6 Lite ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Honor Magic6 Lite ekran parçaları
 • Orijinal Honor Magic6 Lite iç bileşenleri
 • Orijinal Honor Magic6 Lite panel

Honor Magic6 Lite Ekran Değişimi Fiyatları

Honor Magic6 Lite ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Honor Magic6 Lite tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi İşlemlerinizde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Honor Magic6 Lite telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi, Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Ücretsiz Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: YURTİÇİ KARGO
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı