Honor Play 5 Ekran Değişimi

Honor Play 5 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Honor Ekran Değişimi

Honor Play 5 ekran değişimi ile ilgili bilgi almak için bize 90 (543) 787 74 36 WhatsApp iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Honor Play 5 Ekran Değişimi

Honor Play 5 ekran değişimi, ön cam, iç ekran ve dokunmatik panellerinin değişimi olarak bilinir. Müşterilerimizin tercihlerine göre A kalite veya Honor orijinal ekran ile değişim yapılır.

Her iki durum da ekranlarınızdan en yüksek performansı almanız sağlanır.  Uzman teknik kadromuz tarafından cep telefonu markasına göre özel olarak üretilmiş tamir ekipmanları kullanılarak işlem görürken, mutlaka anti statik bileklik kullanılarak gerçekleştirilir. Bu sayede tamir veya ekran değişimi sırasında veya sonradan olumsuz durumların yaşanması ihtimalilini ortadan kaldırır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Honor Play 5 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi için bizleri tercih ettiğinizde, servisimize gelen cihazlar öncelikle teknik personelimiz tarafından titizlikle incelemeye tabi tutulur. Tespit edilen sorunlar hakkında cihat sahibi bilgilendirilir. Honor Play 5 ekran değişimi için ortaya çıkan fiyat konusunda cihaz sahibine bilgi verilir.

Honor Play 5 Ekran Değişimi Fiyatları
Honor Play 5 Ekran Değişimi Fiyatları

Onay alınması halinde ekran değişimi için hazırlık aşamasına geçilir. İtina ile değişim veya onarım işlemi tamamlandıktan sonra test aşamasına geçilir.  Başarılı bir şeklide testten geçen cihaz teslim edilir. Teslim edilecek cihazlar müşteriye kargo ile gönderilir.

Honor Play 5 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Honor ekran değişimi esnasında veri kaybı yaşanmadığı gibi ekranın veya telefonun performansında da her hangi bir sorun söz konusu olmaz. Ödeme gerçekleştirmeden önce ekranınızı istediğiniz şeklide test edebilirsiniz.  Ekran değişimleri için servisimize gelen cihazlar teslim tarihinden itibaren 6 aylık garanti kapsamına alınır.

Honor Play 5 Ekran Değişimi Fiyatları

Döviz kurlarında yaşanan düzensiz gelişmeler sonucu Honor Play 5 orijinal ekran fiyatlarında değişmeler olmasından dolayı net bir fiyat verilmemektedir. Güncel fiyat için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin yanında dürüst ve şeffaf hizmeti adına bu yöntem uygun görülmüştür.

Honor Play 5 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Honor Play 5 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor Play 5 modelinizi göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Honor Play 5 ekran değişimi işlemlerinizde bizi tercih etmek için 90 (543) 787 74 36 numarasını arayabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı