Honor X40 GT Racing Edition ekran değişimi 1 ila 1.30 saat içerisinde tamamlanmaktadır. İşlemler için ücretsiz kargo seçeneğini tercih ettiğinizde bu süre 3 iş günüdür.

Honor X40 GT Racing Edition Ekran Değişimi Çalışması

Honor X40 GT Racing Edition telefonlarda zaman zaman ekran problemi yaşanmaktadır. Gerek kullanıcı kaynaklı gerek dış çevre kaynaklı problemler sebebiyle Honor X40 GT Racing Edition ekran değişimi yapmak gerekir. Bununla birlikte ekran değişimi konusunda yetkili servisle çalışmak gerekir. Çünkü ekranlar telefonların en önemli parçalarıdır ve sıradan bir tamirci tarafından değiştirildiğinde ilerisi için çok daha fazla problem çıkarabilirler.

Bu bağlamda Budak GSM Honor X40 GT Racing Edition alanında uzmanlaşmış teknisyenleriyle birlikte ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. Son teknoloji malzemelerin kullanıldığı teknik servisimize getirilen telefonlar titiz bir şekilde tamir edilerek sahibine teslim edilir. Böylece Honor X40 GT Racing Edition ekran değişimi problemi kolayca halledilmiş olur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Honor X40 GT Racing Edition ekran değişimi için sunduğumuz bu hizmet hem parça hem de işçilik olarak 6 aylık garantimiz altındadır.

Bu noktada Honor X40 GT Racing Edition ekran değişimi yaptırmak isteyenler Budak GSM firmamız ile iletişime geçerek en güncel parça ve değişim fiyatlarını öğrenebilirler. Ayrıca teknik servisimizde yaptırmak istediğiniz telefonlarınız için oldukça uygun fiyatlarla tamirat sağlayabiliyoruz.

Honor X40 GT Racing Edition Ekran Değişimi Fiyatları
Honor X40 GT Racing Edition Ekran Değişimi Fiyatları

Honor X40 GT Racing Edition Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Honor X40 GT Racing Edition ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Honor X40 GT Racing Edition orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Honor X40 GT Racing Edition cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi, Honor X40 GT Racing Edition model telefonlarda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Honor X40 GT Racing Edition ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Honor X40 GT Racing Edition ekran parçaları
 • Orijinal Honor X40 GT Racing Edition iç bileşenleri
 • Orijinal Honor X40 GT Racing Edition panel

Honor X40 GT Racing Edition Ekran Değişimi Fiyatları

Honor X40 GT Racing Edition ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Honor X40 GT Racing Edition tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi İşlemlerinizde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Honor X40 GT Racing Edition telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi, Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Ücretsiz Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: YURTİÇİ KARGO
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı