Honor X7 Ekran Değişimi

Honor X7 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Honor Ekran Değişimi

Honor X7 ekran değişimi gerektiren durumlarda teknisyenlerimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Alanında uzman olan ve her geçen gün kendini geliştiren ekiplerimiz Honor ekran değişimi çalışmalarında harikalar yaratmaya devam ediyor.

Honor X7 Ekran Değişimi

Günümüzün popüler telefon markalarından biri olan Honor zaman zaman kullanıcılarına sıkıntılı anlar yaşatabilmektedir. Bu da çoğunlukla ekran üzerinde ortaya çıkan sorunlardır. Mikrofon ve hoparlör gibi bileşenlerde görülen sorunlar her ne kadar tolere edilebilir olsa da ekran sorunları ciddi düzeyde can sıkabiliyor.

Telefon sahipleri ekran problemlerinde telefonlarını değiştirmek isteseler de telefon fiyatları nedeniyle bu zor olabiliyor. Ancak ekran değişimi fiyatları çok daha uygun fiyatlı olduğu için müşterilerin pek çoğu Honor ekran değişimi yaptırmayı tercih ediyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Honor X7 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Telefon ekran değişimi çalışmalarımız özel tasarlanmış tamir odalarımızda yapılmaktadır. Bu odalarda teknisyenlerimiz statik önlemleri aldıktan sonra çıplak el değdirmeden telefon ekranlarını yeniliyor.

İşlemlerimizde bütün parçalarımızı orijinal olarak temin etmekteyiz. Aynı zamanda kullandığımız malzemelerde de telefonunuza zarar vermeyecek yüksek kaliteli seçimler yapıyoruz.

Honor X7 Ekran Değişimi Fiyatları
Honor X7 Ekran Değişimi Fiyatları

Honor X7 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Ekran değişimi sonrasında 6 ay garanti fırsatıyla telefonlarınızı koruyoruz. Eğer herhangi bir ekran sorunu ortaya çıkarsa firmamıza ulaşarak teknik destek alabilirsiniz.

Bizden Honor ekran değişimi çalışması aldıktan sonra;

  • Ekran parlaklığı kalitesi bozulmaz
  • Çözünürlük değişmez
  • Özel bilgileriniz korunur
  • Kişisel verileriniz silinmez

Honor X7 Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişim fiyatlarımız marka, model ve işlem türüne göre değişkenlik gösteriyor. Fiyat bilgisi ve daha birçok konuda bilgi almak için bize 90 (543) 787 74 36 WhatsApp numaramızdan yazabilirsiniz.

Honor X7 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo ile telefon tamiri yapan firmamıza bozulan telefonlarınızı gönderebilirsiniz. Telefonunuzu bize kargoladıktan sonra ortalama 5 ila 7 gün içerisinde telefonlarınıza ulaşabilirsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Honor X7 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor X7 modelinizi göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Honor X7 ekran değişimi hakkındaki merak ettiğiniz diğer soruları 90 (543) 787 74 36 müşteri hizmetleri numaramızı arayarak sorabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı