Honor X7a ekran değişimi hizmetimizle en son teknolojiyle donatılmış olan bu muhteşem akıllı telefonunuzun görünümünü yenilemenin zamanı geldi! Ekran değişimi konusunda uzman ekibimiz profesyonel bir şekilde çalışarak size sıfır gibi bir deneyim sunuyor.

Honor X7a Ekran Değişimi Çalışması

İhtiyaç duyduğunuz telefon ekranı değişimi konusunda firmamız size özenli ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır. İşlem öncesinde ön tespit çalışmalarıyla başlayan süreç telefonunuzun tamir ihtiyacını doğru bir şekilde belirlemek amacıyla gerçekleştirilir. Bu şekilde size en uygun çözümü sunabilmek için adımlar atılır.

Telefon ekranı değiştirilirken orijinal parçaların kullanılması bizim için büyük bir önem taşır. Müşterilerimize yüksek kalitede hizmet sunabilmek adına onarım ve değişim işlemlerinde yalnızca orijinal ekran parçalarını kullanıyoruz. Bu sayede telefonunuzun performansında herhangi bir düşüş olmaksızın orijinal kaliteyi koruyabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Honor X7a Ekran Değişimi Fiyatları
Honor X7a Ekran Değişimi Fiyatları

Telefonlarınızın ekranlarının yenilenmesi deneyimli ve uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilir. Ekran değişimi işlemi hassas bir süreçtir ve bu nedenle tecrübeli bir ekip tarafından yapılması gerekir. Firmamızda çalışan uzman teknisyenler titizlikle çalışarak telefonunuzun ekranını yeniler ve size kusursuz bir sonuç sunar.

İşlemlerimiz sonrasında ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti sizlere onarım ve değişim işlemlerimizin kalitesine olan güvenimizi göstermektedir. Eğer herhangi bir sorunla karşılaşırsanız garanti süresi içinde bizi arayabilir ve sorununuzu çözmek için hızlı bir şekilde yardımcı olabiliriz.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek bize ulaştırabilir. İster şahsen gelerek onarımınızı bekleyebilir isterseniz de telefonunuzu bize güvenli bir şekilde göndererek tamir sürecini başlatabilirsiniz. Her iki seçenek de sizin konforunuza ve tercihinize bağlı olarak sunulmaktadır.

Honor X7a Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Honor X7a ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Honor X7a orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Honor X7a cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Honor X7a ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Honor X7a camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Honor X7a Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Tamir işlemi sonrasında size sunulan 6 aylık garanti ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Oluşabilecek herhangi bir sorunda garanti süresi içinde bize başvurabilir ve konunuzu çözebilirsiniz. İşlemlerimizin ardından sizlere sunulan garanti hizmet kalitemize olan güvenimizi yansıtmaktadır.

Honor X7a Ekran Değişimi Fiyatları

Honor X7a ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Honor X7a Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Honor X7a Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Honor X7a kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor X7a telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı