Honor X8 Ekran Değişimi

Honor X8 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Honor Ekran Değişimi

Honor X8 ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alanında profesyonel ekiplerimiz Honor X8 ekran tamiri ihtiyaçlarınızı çok uygun fiyatlara yerine getiriyor.

Honor X8 Ekran Değişimi

Cep telefonları kullanıcılar için hayatlarında önemli bir yere sahiptir. Birçok amaç için kullanılan cep telefonları gerek kullanıcı gerekse istenmeyen nedenlerden dolayı sorunlar yaşanabilir. En çok yaşanan sorunlardan biri olan ekran değişimleri genellikle kullanıcı hatalarından kaynaklanır. Honor X8 ekran değişimi için uzman teknisyenler tarafından incelenerek sorunun çözülmesi sağlanır.

Cep telefonunuzda, yaşanan darbe sonucu oluşan kırıklar, çatlamalar ve dokunmatik ile ilgili sorunlar nedeni ile verimli kullanılmayabilir. Ortaya çıkan problem yazılım veya donanımla ilgili olabilir. Teknik elemanlar tarafından Honor ekran değişimi kısa sürede gerçekleştirilir. Değişimler aynı gün içinde yapılsa da bazen temin süresinden dolayı bu süre uzun olabilir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Honor X8 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Honor X8 ekran değişimi için kullanılan tüm yedek parça ürünlerimiz orijinal olup kabul gören kaliteli ekranlardan oluşur. Anlaşmalı olduğumuz orijinal cep telefonu yedek parça toptancıları tarafından titizlikle testleri yapıldıktan sonra elimize ulaşır. Honor ekran değişimi yapılmasının ardından teknik ekiplerimiz cep telefonlarınızı dokunmatik ve parlaklık ile ilgili tüm testlerden geçirir. Yeni ekran üzerine de ücretsiz olarak kırılmaz ekran takılarak sizlere teslim edilir.  Tüm ürünlerimizde A kalite yedek parça kullanılarak, kargo ile telefonlarınız sizlere ulaştırılır.

Honor X8 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Firmamıza yaptırdığınız tüm marka ve model cep telefonlarında ayırt etmeksizin 6 aylık süre ile garanti kapsamına alınır. Tüm yedek parça ve işçilikler 6 ay boyunca garanti kapsamındadır.  Honor ekran değişimi yapılırken en uzun ömürlü olan, bozulma olasılığı düşük olan orijinal ve garantile ekranlar tercih edilir.

Honor X8 Ekran Değişimi Fiyatları
Honor X8 Ekran Değişimi Fiyatları

Honor X8 Ekran Değişimi Fiyatları

Honor ekran değişimi yapılırken sizlere en uygun fiyat politikası uygulanır. Değişim fiyatları konusunda sizlere net bir bilgi vermemekle beraber, döviz kurlarındaki değişmeler ve sunulan kaliteli hizmetle fiyat değişebilmektedir. Güncel fiyatlarımızı iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Honor X8 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Honor X8 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor X8 modelinizi göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Honor X8 ekran değişimi işlemlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı