Honor X8a ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun canlı ve net görüntüsünü geri kazanmanız için buradayız. Uzman teknisyenlerimiz yüksek kaliteli ekranlarla donatılmış olan Honor X8a’nın ekranını sorunsuz bir şekilde değiştiriyor.

Honor X8a Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz Honor X8a kullanıcılarına özel olarak profesyonel telefon ekran değişimi hizmeti sunmaktadır. İşlem öncesinde uzman ekibimiz tarafından detaylı bir ön tespit çalışması yapılmaktadır. Bu sayede telefonunuzun ekranındaki sorunlar hızlıca tespit edilerek uygun çözüm sağlanmaktadır.

Telefon ekranı değiştirilirken müşterilerimiz için yüksek kalitede orijinal parçalar kullanılmaktadır. Bu sayede telefonunuzun orijinal performansını koruyarak sorunsuz bir kullanım deneyimi sunulmaktadır. Uzman ekibimiz özenle ve dikkatle ekran değişim işlemini gerçekleştirmektedir. Böylece telefonunuzun yenilenmiş bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Honor X8a Ekran Değişimi Fiyatları
Honor X8a Ekran Değişimi Fiyatları

Şirketimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir. Bu nedenle ekran değişim işlemlerimizin tamamlanmasının ardından telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir soruna karşı 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Böylece ekranın değiştirilmesi sonrasında oluşabilecek herhangi bir sorunla karşılaşırsanız sizlere destek olmak için buradayız.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki merkezimize getirerek ya da kargo ile güvenli bir şekilde bize göndererek hizmetlerimizden faydalanabilir. Uzman ekibimiz telefonunuzun ekranını hızlı ve güvenli bir şekilde yenilerken siz de zaman ve enerji tasarrufu yapabilirsiniz.

Honor X8a Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Honor X8a ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Honor X8a orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Honor X8a cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Honor X8a ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Honor X8a camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Honor X8a Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Honor X8a kullanıcıları için telefon ekran değişimi konusunda güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunan şirketimiz işlemlerimiz sonrasında sizlere sağladığımız 6 aylık garanti ile tam bir müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Telefonunuzun ekranıyla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda bize başvurarak sorunlarınızı profesyonel bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Honor X8a Ekran Değişimi Fiyatları

Honor X8a ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Honor X8a Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Honor X8a Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Honor X8a kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor X8a telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı