Honor X9 Ekran Değişimi

Honor X9 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Honor Ekran Değişimi

Honor X9 ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız 90 (543) 787 74 36 numaralı WhatsApp iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz Honor ekran değişimi ile telefonlarınızı yenilemeye devam ediyor.

Honor X9 Ekran Değişimi

Honor ekran değişimi gerektiren bazı ekran sorunları vardır. Bunların başında telefon ekranlarının kırılması ve telefonların suya düşmesi gibi gözle görülür sorunlar yer alıyor. Aynı zamanda telefon içerisindeki bileşenler nedeniyle de ekran sorunları meydana gelebiliyor.

Bütün bu problemler telefon sahiplerine zorluk yaşattığı için mutlaka en yakın süre içerisinde telefonun yenilenmesi ya da ekran değişimi yapılması gerekir. Bu noktada birçok telefon sahibi maliyetler nedeniyle Honor ekran yenileme yaptırmayı tercih ediyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Honor X9 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Firmamıza ekran değişimi talebi ile başvurduğunuzda sizlere öncelikle mevcut sorunun ne olduğunu ve hangi işlevlerin kaybolduğunu soruyoruz. Daha sonra teknisyenlerimiz telefon içeriğini açarak ne tarz bir sorunun baş gösterdiğini öğreniyor.

Honor X9 Ekran Değişimi Fiyatları
Honor X9 Ekran Değişimi Fiyatları

Daha sonra aynı gün içerisinde Honor orijinal ekran siparişi veriyor ve montaj çalışmalarına başlıyoruz. Bütün bu işlemler genellikle aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Ancak firmamızın yoğunluğuna ve telefon modeline göre yapılacak işlemler bir miktar uzayabilir.

Honor X9 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Müşterilerimiz Honor ekran değişimi yaptırdıklarında telefonlarındaki bilgilere zarar gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Ancak iyi haber şu ki telefonunuzdaki hiçbir bilgiye zarar gelmeyecek. Bunlara fotoğraf ve kayıtlı kişileriniz de dahil 😊

İşlem sonrası telefonunuzu size teslim ettikten sonra herhangi bir ekran sorunu ile karşılaşırsanız bizlere ulaşabilir ve 6 ay boyunca teknik destek alabilirsiniz. Çünkü işlemlerimiz 6 ay garanti kapsamındadır.

Honor X9 Ekran Değişimi Fiyatları

Honor ekran değişimi fiyatları modele ve işlem türüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıntılı bilgi almak için bizlere 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Honor X9 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Eğer İstanbul dışında bir yerde ikamet ediyorsanız ve telefonunuzu bize teslim etmek istiyorsanız telefonunuzu bize gönderebilirsiniz. Telefonunuzu bize gönderirken herhangi bir kargo ücreti veya ön inceleme ücreti ödemezsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Honor X9 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Honor X9 modelinizi göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Honor X9 ekran değişimi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizlere 90 (543) 787 74 36 numaralı iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı