HTC Desire 22 Pro ekran değişimi hizmetimiz, cihazınızın ekranını sorunsuz bir şekilde yenileyerek kullanıcı deneyiminizi en üst seviyeye çıkarır. Ekran değişimi işlemimizle, telefonunuzun ilk günkü performansına geri dönmesini sağlamak için buradayız.

HTC Desire 22 Pro Ekran Değişimi Çalışması

HTC Desire 22 Pro ekran değişimi konusunda profesyonel hizmetimiz, sorunun kaynağını anlamak için öncesinde detaylı bir ön tespit çalışmasıyla başlar. Bu sayede, cihazınızın tam olarak neye ihtiyaç duyduğunu belirleyerek gereksiz masraflardan kaçınılmasını sağlarız.

Telefon ekranı değiştirilirken, en yüksek kalitede orijinal parçalar kullanılarak güvenilir bir onarım işlemi gerçekleştirilir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran değişimi işlemi, uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir, böylece cihazınızın performansını ve estetiğini tam anlamıyla yeniden kazanır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamıza ulaşmak oldukça kolaydır. İstanbul’daki yerimize bizzat gelerek veya kargo ile telefonunuzu bize göndererek hızlı ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Kargo ile gönderimler için gerekli bilgilere web sitemizde yer verilmiştir.

HTC Desire 22 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
HTC Desire 22 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

HTC Desire 22 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

HTC Desire 22 Pro ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • HTC Desire 22 Pro orijinal ekran değişim için temin edilir
 • HTC Desire 22 Pro cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

HTC Desire 22 Pro ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal HTC Desire 22 Pro camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

HTC Desire 22 Pro Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Bizimle çalışmanın bir diğer avantajı ise işlemlerimizin ardından size sunulan 6 aylık ekran garantisidir. Güvence altında olmanız, cihazınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için verdiğimiz sözün bir göstergesidir. Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

HTC Desire 22 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

HTC Desire 22 Pro ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan HTC Desire 22 Pro Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

HTC Desire 22 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

HTC Desire 22 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten HTC Desire 22 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı