Huawei Mate 10 Lite ekran görüntüsü nasıl alınır hakkında servisimizden bilgi alabilirsiniz. Huawei Mate 10 Lite akıllı telefonunuzda ekran görüntüsünü birkaç basit adımlar sayesinde kolayca alabilirsiniz. Bu işlemin son derece basit olduğunun altını çizebiliriz.

Pek çok platformlar üzerinden bu yönde eksik ya da hatalı bilgiler aktarılıyor. Bu durum sizlerin zaman kaybı yaşamasına neden olacaktır. Bu kapsamda sizlere toplamda 3 farklı yöntem sunacağız. Söz konusu yöntemlerden birincisinde telefon tuşlarınızı kullanabilirsiniz. Diğer yöntemde ise sadece cihazınızın bildirim çubuğunu kullanmanız yeterli olacaktır.

Tuşları Kullanarak Telefonunuzdan Ekran Görüntüsü Alma

Huawai Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır
Huawai Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Huawei Mate 10 Lite ekran görüntüsü nasıl alınır konusunda ilk olarak bilgi almanız gerekir. Telefonunuzun tuşlarını kullanarak hızlı bir şekilde ekran görüntüsü alabilirsiniz. İlk olarak cihazınızın ekran görüntüsünü açın.

Sonrasında ses kısmı ya da güç butonuna aynı anda basılı tutun. Bu aşamada birkaç saniye bekleyin. Böylece telefonunuz üzerinden pratik bir şekilde ekran görüntüsü çekebileceksiniz.

Huawei Mate 10 Lite Pro Ekran Görüntüsü İçin Yapmanız Gerekenler

Ekran görüntülerini almak açısından cep telefonunuzdaki klasik tuş takımlarını tercih edebilirsiniz. Ya da tercihiniz doğrultusunda mobil cihazınızda yer alan Knuckle adındaki özel bir uygulamayı aktif edebilirsiniz. Bu uygulamanın temel özelliği aynı anda pek çok Huawei markalı akıllı telefonlarda hızlı bir şekilde ekran görüntülerini almasını sağlamasıdır. Ayrıca;

  • Cihazınız üzerinden ekran görüntüsü aldığınız andan itibaren cihazınızın ekran kısmından bir hareketlilik fark edeceksiniz.
  • Söz konusu akıllı telefon modeliniz üzerinden aldığınız ekran görüntülerini aynı zamanda ana ekran kısmında yer alan Bildirim kısmından görebileceksiniz.
  • Ayrıca ekran görüntülerinizi Huawei 10 Mate Lite telefonunuzun galeri kısmından yine görebileceksiniz.

Telefonunuzdan Ekran Görüntüsü Neden Çekmelisiniz?

Ekran görüntülerinin alınması özellikle akıllı telefonlarda daha kolaydır. Yeni telefon modellerinin yüksek teknolojilere sahip olması bu özelliği beraberinde getiriyor. Bu kapsamda söz konusu telefonunuz üzerinden ekran görüntünüzü çekmede pek çok nedenler söz konusudur. Çeşitli işlemlerinizde firmalar tarafından sizlerde cihazınızdan ekran görüntüsü çekmeniz talep edilebilir.

Bu kapsamda işletmelerin tavsiyesi doğrultusunda dakikalar içerisinde cihazınızdan ekran görüntüsü alabilirsiniz. Telefonunuz üzerinden ekran görüntüsünü ayrıca bireysel ihtiyaçlarınız doğrultusunda çekebilirsiniz. Mobil cihazınızdaki bazı dosya ya da resimlere ihtiyacınız olabilir. Bu durumda aynı şekilde mobil cihazınızdan ekran görüntüsü almanız gerekebilir. Özet olarak Huawei 10 Mate Lite mobil telefon modelinde ekran görüntüsü alımı en çok ihtiyaç duyulan işlemler arasında yer alıyor.

WhatsApp Destek Hattı

Ekran Görüntüsü Alımı Avantajları

Huawei Mate 10 Lite ekran görüntüsü nasıl alınır siz değerli kullanıcılara büyük avantajlar sunacaktır. Profesyonel bir mobil cihaz olan Huawei modelinden ekran görüntüsü almanız işlemlerinizi direk olarak görüntülü olarak karşı tarafa kanıtlamanızı sağlar. Böylece sıradan veya görüntüsüz yöntemlere başvurmanız gerekmiyor. Cihazınızdan ekran görüntüsü almanız sizlerin mali yönden kendinizi avantajlı hissetmesini sağlar. Bu kapsamda ekran görüntüsünü cihazınızdan aldığınızdan herhangi maliyetlere girmeniz gerekmiyor.

Telefondan Ekran Görüntüsü En Hızlı Nasıl Alınır?

Huawai Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır Yöntemler
Huawei Mate 10 Lite Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır Yöntemler

Söz konusu telefon modeli üzerinden ekran görüntüleri almanın en hızlı yolu bulunuyor. Bu yöntem sayesinde cihazınızdan sadece 2-3 saniye içerisinde kusursuz bir şekilde ekran görüntüsü alabilirsiniz. Ayrıca ekran görüntünüzü saniyeler içerisinde karşı tarafla paylaşabilirsiniz.

Bu aşamada yapmanız gereken tek eylem cihazınızın ses kısma ve güç tuşuna aynı anda birlikte basmaktır. Böylece ekran görüntülerinizi çok daha seri bir şekilde çekebilirsiniz. Huawei Mate 10 Lite ekran görüntüsü nasıl alınır hakkında servisimizden bilgi alabilirsiniz.

Önceki yazı
Huawei P20 P20 Lite P20 Pro Mate P20 Ekran Görüntüsü Alma
Sonraki yazı
Google Stadia Çıkış Tarihi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Hemen Arayın Whatsapp Hattı