HUAWEİ MATE 8 ÖN CAM DEĞİŞİMİ

Huawei Ascend Mate 8   Cam Değişimi Avantajları Şunlardır

•  Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran kendi ekranınız olacağından, Cihazınız orjinalliğini koruyacak

• Dokunma hassasiyet kaybı yaşanmaz, orijinal dokunma paneliniz değişmez.

• Özel katı oca yapıştırıcılar kullanılır ekran zarar görmez.

• İşlem özel makineler ile vakumlama teknolojisi kullanılarak yapılır.

Kategori: Huawei Ön Cam değişimi

Huawei Ascend Mate 8 Ön Cam Değişimi

Huawei Ascend Mate 8 cihazınızın Ön Camı kırık ekranında görüntü varsa komple ekran değişimi yerine ön cam değişimi  yapılmaktadır. Cihazınızın komple ekranı kırıksa hiç görüntü yoksa o zaman ekran değişimi yaptırmanız gerekmektedir.
Huawei Ascend Mate 8 Teknik olarak yaptığımız ön cam değişimi 3 ay garantilidir.  Cam değişimden sonra cihazınızı ilk aldığınız şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Huawei Ascend Mate 8 Ekran Cam Değişimi’ni 2 Saat içinde Yapıyoruz

Huawei Ascend Mate 8 Ekran Cam Değişimi profesyönel ekipman ve özel getirdiğimiz presleme makinaları ile kırık olan ön cam’ı kolayca söküyoruz. Sonrasında ; Sağlam olan ekran özel solüsyonlarla temizlenir.Stoklarımızda bulunan  Ön camın üzerine ekran ve camın birleşmesini sağlamak için kullanılan ısı yalıtımlı OCA maddesini uygulanır.

Son olarak ekran fabrikalarında kullanılan oca laminatör makinalarımız yardımı ile boşluk, hava ve toz kalmayacak şekilde presleme ve vakumlama yapıyoruz. Ortalama 2 saat süren Huawei Ascend Mate 8  Ekran Değişimi işlemi sonrası telefonu’nuz dokunmatik hassasiyet’i ” LCD ” ekranın canlılığı ve koyuluğu telefon’unuz ilk aldığınız günkü gibi kalır ve kesinlikle değiştiği bile anlaşılmaz. Cam değişimi alanında firmamız ilkleri gerçekleştirmekde olup Cep telefonu teknik servis sağlayıcılarına öncülük etmektedir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Cam değişimi sonrasında verilerim silinir mi?

Huawei Ascend Mate 8 cam değişimi sonrasında cep telefonunuzda bulunan uygulamalarınız ve hiçbir veriniz silinmez. Ekran sadece görüntü kaynaklı bir çıkış aracı olduğundan dolayı verilerinizde hiçbir kaybolma veya değişiklik olmayacaktır.

Ekran ve cam değişiminde dikkat etmeniz gereken unsurlar

  1. Telefonunuzu açtığınızda hiç görüntü gelmiyor ise ekran değişimi yapmanız gerekmektedir.
  2. Telefonu açtığınızda ekran görüntüsü var ve dokunmatik çalışıyor ise sadece ön cam değişimi yaptırmanız yeterli olacaktır.
  3. Telefon camı değişimi riskli bir işlem olmakta ve söküm esnasında yada makına presleme işleminde iç ekranı kırılma riski bulunmakta bu durumda ise sıfır ekran takılmakta.

” DİKKAT:Cihazınızda görüntü yada dokunmatik bozuk ise komple LCD ekran değişmesi gerekir ”

Huawei Ascend Mate 8   Cam Değişimi Avantajları Şunlardır

•  Görüntüyü veren Dokunmatiği sağlayan LCD Ekran kendi ekranınız olacağından, Cihazınız orjinalliğini koruyacak

• Dokunma hassasiyet kaybı yaşanmaz, orijinal dokunma paneliniz değişmez.

• Özel katı oca yapıştırıcılar kullanılır ekran zarar görmez.

• İşlem özel makineler ile vakumlama teknolojisi kullanılarak yapılır.

Huawei Ascend Mate 8 Ön Cam Değişim Fiyatı modele göre değişmektedir.

Ön Cam Değişimi ucretlerımız modele göre değişmektedir. Lütfen Fiyat almak için cağrı merkezimi arayın yada whatsap üzerinden mesaj bırakınız.

ADRES VE KARGO BİLGİMİZ

GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Huawei Ascend Mate 8 Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Huawei Ascend Mate 8 hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES:

Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

 

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Huawei Ascend Mate 8 Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı