Huawei Enjoy 60X ekran değişimi hizmetimizle telefon deneyiminizi yepyeni bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Ekranda meydana gelen herhangi bir hasar telefonunuzun performansını olumsuz etkileyebilir ve kullanıcı deneyiminizi sınırlayabilir. Ancak endişelenmeyin! Uzman teknisyenlerimiz Huawei Enjoy 60X’inizin ekranını orijinal kalitede ve en son teknolojiyle değiştirerek telefonunuzun ilk günkü görünümünü geri kazanmanızı sağlar.

Huawei Enjoy 60X Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında yaşanan sorunlar can sıkıcı olabilir ancak endişelenmeyin çözüm burada! Firmamız Huawei Enjoy 60X ekran değişimi hizmetiyle sizlere en kaliteli çözümü sunmaktadır. İşlem öncesinde ön tespit çalışması yapılarak telefonunuzun ekranındaki sorunlar detaylı bir şekilde incelenir ve doğru çözüm yöntemi belirlenir.

Ekranınızı değiştirirken orijinal parçalar kullanıyoruz bu da telefonunuzun performansı ve kullanıcı deneyimi açısından önemli bir faktördür. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için kaliteli ve orijinal parçaları tercih ediyoruz. Bu sayede telefonunuzun ekranı orijinal kalitesine en yakın şekilde yenilenir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Huawei Enjoy 60X Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Enjoy 60X Ekran Değişimi Fiyatları

Telefonlarınızın ekran değişimi işlemleri uzman ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Deneyimli teknisyenlerimiz son teknoloji ekipmanlarla donatılmış atölyemizde size en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Profesyonel yaklaşımlarıyla telefonunuzun ekran değişimi işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir ve cihazınızı güvenle teslim alabilirsiniz.

Müşterilerimiz İstanbul’daki yerimize gelerek telefonlarını bizzat bize getirebilir veya kargo ile göndererek bize ulaştırabilir. Uzman ekibimiz hızlı ve güvenli bir şekilde cihazınızı onarır ve size geri gönderir. Yerimizi ziyaret eden müşterilerimize de aynı kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duyarız.

Huawei Enjoy 60X Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei Enjoy 60X ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Huawei Enjoy 60X orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Huawei Enjoy 60X cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Huawei Enjoy 60X ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Huawei Enjoy 60X camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Huawei Enjoy 60X Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Huawei Enjoy 60X ekran değişimi çalışması sonrasında sizlere 6 ay garanti sunarak kalite ve güvenceyi bir araya getiriyoruz. Profesyonel ekibimiz orijinal parçalar ve en son teknolojiyle sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Telefonunuzun ekranında yaşadığınız sorunlar için bize güvenebilir en kısa sürede sorunsuz bir telefon deneyimine sahip olabilirsiniz.

Huawei Enjoy 60X Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Enjoy 60X ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Huawei Enjoy 60X Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Huawei Enjoy 60X Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei Enjoy 60X kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Enjoy 60X telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı