HUAWEİ MATE 20 LİTE EKRAN DEĞİŞİMİ

Yapmış oldumuz Ekranlar Tüm testlere tabi tutulup sıfır ışık sızması yapar. Montaj esnasını izleyebilirisniz.Huawei Mate 20 Lite değişimi dediğimizde, buradaki kapsamlı ve kolektif çalışmayı doğru bir çerçeveden görmek gerçekten önemlidir. Bu işi bir hizmet olarak gören ve deneyimli bir performans olarak değerlendirmek isteyen herkes adına, çözüm odaklı çalışmaların gerçekten en iyi sonuçlarını görmek ve değerlendirmek mümkün olmaktadır

Kategori: Huawei Ekran Değişimi

Huawei Mate 20 Lite ekran değişimi fiyatı 1 ay Xiaomi Teknik teknik servis garantisi ile birlikte olup komple yani iç ekran ön cam dokunmatik alan dış panelden oluşan kalite ürün kullanılmaktadır. Bilgileriniz silinmez ve telefon performansında herhangi bir değişim yaşanmaz. Ekran değişimi süresi servisimize gelindiğinde 60 dakika, kargo gönderimi (2 taraflı ücretsiz) yapıldığında 3 (üç) iş günüdür.

Huawei Mate 20 Lite ekran değişimi sonrasında ekranın hasar görmemesi amacıyla 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılmakta ve telefonunuz 1 ay Xiaomi Teknik  imzalı ve kaşeli teknik servis garanti belgesi ile birlikte sizlere teslim edilmektedir.

 

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Huawei Mate 20 Lite Ekran Değişimi

Huawei Mate 20 Lite ekranı kırıldığında, ön camı çatladığında, alınan darbe sonucunda dokunmatik alan basmadığında veya ekrana görüntü gelmediğinde ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişiminde aşağıdaki maddelere dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

  1. Ekran değişimi uzman ve tecrübeli Xiaomi Teknik  teknisyenleri tarafından yapılmalı,
  2. Teknik servis odası tüm koşulları sağlamalı,
  3. Ekran tamiri sonrasında 1 ay teknik servis garantisi verilebilmelidir.

Xiaomi Teknik , Türkiye’de ekran değişimi rekorunu elinde bulunduran ve aynı zamanda yukarıdaki maddeler ile birlikte birçok ayrıcalığı sizlere sunan bir teknik servistir. Ekran değişimi rekorumuz Xiaomi Teknik Teknik Youtube kanalımızdaki videolarımız ve paylaşılan fotoğraflarımı ile kanıtlanmıştır.

Huawei Mate 20 Lite  Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Xiaomi Teknik Huawei Mate 20 Lite ekran değişimi profesyonel Xiaomi Teknik teknisyenlerimiz tarafından, telefonunuza özel olarak geliştirilmiş cihazlar yardımı ile yapılmaktadır. Teknik servis odamız ise tamamen sterilize edilmiş, statik elektrikten arındırılmıştır. Bununla birlikte 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.

  1. Komple yani iç ekran ön cam dokunmatik alan dış panelden oluşan ürün kullanılır.
  2. Ekran değişim süresi servisimizde sadece 30 dakika, 2 taraflı Xiaomi Teknik Teknik  tarafından karşılanan kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.
  3. Bilgileriniz (rehber, uygulama, galeri, notlar ve benzeri) kesinlikle silinmez. Son halinde kalır.
  4. Performansta yani dokunmatik hızı ve hassasiyetinde, ekran parlaklığı ve çözünürlüğünde herhangi bir değişim yaşanmaz.
  5. Servisimize geldiğinde telefon ekranını, ekran değişimi sonrasında ise cihazınızı dilediniz kadar inceleme şansınız bulunmaktadır.
  6. Değişim sonrasında herhangi bir tereddüt yaşadığınızda ise ücret iadesi alma hakkınız bulunmaktadır.

Xiaomi Teknik Huawei Mate 20 Lite ekran değişiminin ardından telefonunuzun ekranının korunması için 20 TL değerinde kırılmaz cam koruyucu hediyeniz ücretsiz olarak takılır. Hemen ardından ise 1 ay Xiaomi Teknik Teknik servis garanti belgeniz hazırlanmaktadır. Garanti belgeniz sayesinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaştığınız her türlü problem Xiaomi Teknik teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286 Whatsapp: 05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Xiaomi Teknik Teknik, İstanbul tahtakalede tek sube çalışmaktadır Xiaomi Teknik hizmet kalitesini ilk Türkiye Öncülük ettik bizden fiyat yada bilgi almadan bilinçsiz müdehale edildiği taktirde daha farklı sorunlarla karşılasabilirsiniz.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: -2 No:208, Eminönü Fatih/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

 

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Xiaomi Teknik Teknik ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Huawei Mate 20 Lite   Ekranı Kırıldı Garantiye Girer Mi ?

Xiaomi Teknik Huawei Mate 20 Lite ekranı kırıldığında ilk sorulan soru “Xiaomi Teknik Huawei Mate 20 Lite ekranı kırıldı garanti servisi masrafını karşılar mı?” sorusu olmaktadır. Tüm telefon üreticileri tarafında, ekran kırılması, ön camın çatlaması, ekran darbe alması sonucu çalışamaz hale gelmesi ve sıvı teması tamamen kullanıcı hatası olarak kabul edildiği için garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Hatırlatmak isteriz ki cihazınızı aldığınızda kaskosunu yaptırdı iseniz eğer ve kasko sözleşmesinde ekran kırılması maddesi mevcut ise, kasko firmanız ücretsiz bir şekilde ekran değişimi yapabilir. Bu sebeple kaskonuz var ise mutlaka ilgili şirket ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Huawei Mate 20 Lite Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Xiaomi Teknik teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

Huawei Mate 20 Lite Değişimi

Bilinçli ve donanımlı servis hizmeti ile birlikte Huawei Mate 20 Lite değişimi sorun olmaktan çıkarılması mümkün hale gelmektedir. Ekran kırık ise ve buna rağmen görüntü mevcut ise kırık problemini daha da büyütmek için bir bant desteği ile yapıştırma yapabilirsiniz. Bu şekilde hem hasarları kontrol altında tutmak, hem de telefon bilgilerini ve yedeklemeleri kullanmak mümkün olmaktadır. Donanımlı yapısı ile birlikte aynı zamanda teknik servis desteği, kargo avantajlarıyla birlikte burada çok büyük kolaylıklar sağlamaya devam etmektedir. Özellikle de kasa değişimi gibi farklı hizmetlerle de size bu konuda destek sağlamaya devam etmekteyiz. Bilinçli bir firma olarak gelişmiş teknik servis altyapısı ile beraber, pek çok konuda siz müşterilerimize yardımı için gerçekten çok çalışıyoruz.

Huawei Mate 20 Lite Cam Değişimi

Kırık ekran veya cam problemlerinin tamamında, Huawei Mate 20 Lite değişimi sürecinin en iyi şekilde sonuç vermesi mümkündür. Elbette ki xiaomiteknikservisi.com desteği ile birlikte buradaki mobil çözümler ve en avantajlı hizmet modellerini benimsemeniz gerçekten büyük önem taşımaktadır. Firmamız batarya değişimi ile alakalı konularda gerçekten kabiliyeti yüksek ve performansı üst düzey sonuçlarla birlikte size yardımcı olmaya devam etmektedir. Kısacası bu alanında gelişmiş bir hizmet performansı ile birlikte, sağlıklı ve donanımlı bir servis desteğini sizin için en uygun hale getiriyoruz.

Huawei Mate 20 Lite Dokunmatik Değişimi

İşinin bilincinde olan ve çalışmaları ile birlikte bu birinci gösteren xiaomiteknikservisi.com özellikle kargo ve hizmet noktasında çok ciddi çalışıyor. 1-2 iş günü içerisinde ürünleri size hemen ulaştırıyoruz. Tamirat ve bakım sürecinin de çok fazla uzun sürmediğini söyleyebiliriz. Yine de kargo takip fırsatlardan faydalanmak isterseniz, 973228747 numarası size bu konuda hizmet vereceğimiz numara olarak yardım sağlamaya devam etmektedir. Ne yaptığını bilen ve çalışmaları ile birlikte bunu gösteren önemli ekipler, performans bakımından da gerçekten iyi bir nitelik ortaya koymaktadır. Öncelikli olarak Huawei Mate 20 Lite değişimi hakkında yaptığımız araştırmalar ve elde ettiğimiz sonuçlarla birlikte sizi bilgilendiriyoruz. Böylelikle değişim süreci başlıyor ve hızlı bir şekilde sonuçlanıyor.

Huawei Mate 20 Lite İç Ekran Değişimi

Kimi zaman et can kırıkları kimin zamanında dokunmatik problemleri ile birlikte pek çok telefon can sıkıcı bir süreç ile karşımıza gelebilir. Bu gibi durumlarda yazılım güncelleme başta olmak üzere pek çok konuda arıza tespit sisteminin çok iyi bir şekilde çalıştığını söyleyebiliriz. Güvenilir kargo ve önemli avantajlar ile birlikte sizin için avantaj sağlayan Huawei Mate 20 Lite değişimi en uygun koşullarını buradan görebilirsiniz. Donanımları ve sağlıklı bir teknik servis altyapısı hazırlamak için, gerçekten çok çalıştık aynı zamanda bu teknik servis bünyesindeki çalışan bütün elemanların son derece önemli bir beceriye sahip olduğunu buradan belirtmek isteriz. Bununla birlikte garantili bir hizmet de beraber bundan sonraki süreçte, sizin yanınızda olmaya devam ediyoruz. Hızlı ve güvenilir tamirat yöntemleri ve aynı zamanda parça değişimi konusunda, firmamız gerçekten tercih edilecek doğru adres olmaya devam etmektedir.

Huawei Mate 20 Lite Değişimi Fiyatları

Huawei Mate 20 Lite değişimi dediğimizde, buradaki kapsamlı ve kolektif çalışmayı doğru bir çerçeveden görmek gerçekten önemlidir. Bu işi bir hizmet olarak gören ve deneyimli bir performans olarak değerlendirmek isteyen herkes adına, çözüm odaklı çalışmaların gerçekten en iyi sonuçlarını görmek ve değerlendirmek mümkün olmaktadır. Güvenilir ve sağlıklı bir hizmetin maddi karşılığı, 300 TL olarak belirlenmiştir. Her zaman müşteriden yana ve her zaman kaliteli hizmetten yana olan firmamız, aynı zamanda makul fiyatlı çözümler ile birlikte değişim sürecini sizin lehinize yorumlamaya devam etmiştir. İyi ve nitelikli bir servis desteği ile birlikte hasar tespit çalışmaları ve bunu takip eden süreçte orijinal parça desteği ile birlikte bu süreci sonlandırıyoruz. Bizimle iletişime geçip, kaliteli hizmetten yardım aldığınız için gerçekten memnuniyet duyacaksınız.

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı