Huawei Mate 40E Ekran Değişimi

Huawei Mate 40E ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Huawei Ekran Değişimi

Huawei Mate 40E ekran değişimi gerektiren bazı durumlar vardır. Ekran kırılması, telefonun su ile temas etmesi ve ekran parçalarının bozulması bunlara dahildir.

Huawei Mate 40E Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimi gerektiren durumlarda firmamız profesyonel çalışmalar yürüterek telefonunuzu ilk aldığınız gündeki performansına geri getiriyor. Üstelik bunu çok uygun fiyatlara 6 ay garantili olacak şekilde yapıyoruz.

Yeni telefonlara çok yüksek miktarlarda ödeme yaptırmak yerine çok düşük ücretlerle Huawei ekran değişimi yaptırmak sizi büyük bir masraftan kurtaracaktır. Telefon ekran değişimi çalışmalarımız ile ilgili bilgi almak isterseniz web sitemizde bulunan WhatsApp iletişim butonunu kullanabilirsiniz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Huawei Mate 40E Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Ekran değişimlerimiz profesyonel ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Bu alanda özel eğitim alan ve yılların verdiği tecrübe ile çalışan teknisyenlerimiz özel odalarda el değmeden Huawei ekran yenileme çalışmalarını yürütmektedir.

Bize Huawei ekran değişimi talebi ile başvurduğunuzda öncelikle bir tespit çalışması yapıyoruz. Daha sonra mevcut sorunları tespit ettikten sonra tek tek parçaları söküyor ve yeni bileşenleri ustalıkla montajlıyoruz.

Huawei Mate 40E Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Müşterilerimiz işlem sonrasında telefon hafızasındaki bilgilere ve ekran parlaklığına bir zarar gelip gelmeyeceğini merak ediyor. Ancak bu konuda kaygı duymaya gerek yok çünkü sadece ekran parçaları ile çalıştığımız için kişisel hiçbir verinize zarar gelmez.

Huawei Mate 40E Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Mate 40E Ekran Değişimi Fiyatları

Aynı zamanda çoğu yerde göremeyeceğiniz garantili işlem de bizim firmamızda mevcut. Bizden hizmet aldığınız taktirde 6 ay boyunca herhangi bir ekran problemi ile karşı karşıya gelirseniz hiç çekinmeden başvuruda bulunabilirsiniz.

Huawei Mate 40E Ekran Değişimi Fiyatları

Firma politikamız nedeniyle işlem ücretleri güncel kur ve model bilgisi üzerinden hesaplanmaktır. Huawei ekran değişimi fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizlere 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Huawei Mate 40E Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Değişim için telefonlarınızı bize ulaştırmanız gerekiyor. Eğer İstanbul’da ikamet ediyorsanız yukarıdaki adres bilgilerini kullanarak telefonunuzu bize getirebilirsiniz. Eğer şehir dışında ikamet ediyorsanız anlaşmalı kargo aracılığıyla telefonlarınızı bize gönderebilirsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Huawei Mate 40E kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Mate 40E modelinizi göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Huawei Mate 40E ekran değişimi ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize 90 (543) 787 74 36 numaralı iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı