Huawei Mate 50E ekran değişimi ihtiyacınız mı var? Sorunsuz ve profesyonel bir ekran değişimi deneyimi için buradayız. Ekranınızı en iyi şekilde yenileyerek cihazınıza yeni bir soluk kazandırıyoruz. Size özel hizmetimizle telefonunuzun ömrünü uzatın.

Huawei Mate 50E Ekran Değişimi Çalışması

Huawei Mate 50E ekran değişimi hizmetimizde işlem öncesinde sorunun kaynağını anlamak için titiz bir ön tespit çalışması yapılmaktadır. Böylece cihazınızın tam olarak neye ihtiyaç duyduğunu belirlemek ve gereken çözümü sunmak için elimizde en kapsamlı bilgiler bulunur.

Telefon ekranı değiştirilirken kesinlikle orijinal ve kaliteli parçalar tercih edilmektedir. Bu sayede cihazınızın performansı ve görüntü kalitesi ilk günkü gibi olur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran değişimi işlemi uzman ekibimiz tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Deneyimli teknisyenlerimiz cihazınızın ekranını hızlı ve güvenilir bir şekilde yeniler böylece size en iyi sonucu sunar.

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya kargo ile bize göndererek hizmetimize kolayca ulaşabilirler. Kargo ile gönderim yapmayı tercih eden müşterilerimiz için gerekli kargo bilgileri web sitemizde yer almaktadır.

İşlemlerimiz sonrasında sizlere ekran değişimi dahil olmak üzere verdiğimiz hizmetler için 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu cihazınızın uzun ömürlü ve güvenilir bir şekilde çalışacağına olan inancımızın bir göstergesidir.

Huawei Mate 50E Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Mate 50E Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Mate 50E Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei Mate 50E ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Huawei Mate 50E orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Huawei Mate 50E cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Huawei Mate 50E ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Huawei Mate 50E camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Huawei Mate 50E Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Huawei Mate 50E Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Mate 50E ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Huawei Mate 50E Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Huawei Mate 50E Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei Mate 50E kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Mate 50E telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı