Huawei Mate 60 ekran değişimini orijinal ekran bileşenleri kullanarak aynı günde yapıyoruz. Bütün işlemlerimizin sonunda müşterilerimize 6 ay boyunca kullanabilecekleri Huawei Mate 60 ekran garantisi veriyoruz. İşlemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Huawei Mate 60 Ekran Değişimi Çalışması

Huawei Mate 60 ekran değişimi çalışmalarımız bütün sorunlu ekranları kapsamaktadır. Cep telefonlarınızın ekranında kırılma, çatlama, çizik, renklerde solma, dokunma hassasiyetinin bozulması ve parlaklıkta bozulma gibi bütün sorunlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Cep Ustam olarak ekran değişimi yaparken profesyonel hizmet göstermeye ve tamamı cihazınız ile uyumlu orijinal parçalar kullanmaya özen gösteriyoruz. Çıplak el değmeden gerçekleştirilen işlemlerimizde sadece ekran değişimi odaklı çalıştığımız için batarya vb. hiçbir bileşene zarar gelmiyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

İşlemlerimizin tamamını aynı gün içerisinde tamamlayıp telefonlarınızı sizlere teslim ediyoruz. 6 aylık garantiyle birlikte telefonlarınızı hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz.

Eğer İstanbul dışında bir yerde ikamet ediyorsanız ücretsiz kargo seçeneği ile telefonunuzu bize gönderebilirsiniz. Telefonunuzdaki ekran sorununu çözdükten sonra aynı gün içerisinde telefonlarınızı sizlere geri gönderiyoruz.

Huawei Mate 60 Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Mate 60 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Mate 60 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei Mate 60 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Huawei Mate 60 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Huawei Mate 60 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Huawei Mate 60 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Huawei Mate 60 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Huawei Mate 60 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Huawei Mate 60 ekran değişimini yaptıktan sonra aynı gün içerisinde cihazınıza özel garanti tanımlıyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Huawei Mate 60 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Mate 60 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Huawei Mate 60 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Huawei Mate 60 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei Mate 60 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Mate 60 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı