Huawei Mate X3 ekran değişimi teknoloji severler için önemli bir konudur. Arızalanan veya kırılan ekranlar kullanıcıları büyük bir endişeye sevk edebilir. Ancak endişelenmeyin! Uzman ekibimiz Huawei Mate X3 kullanıcılarının sorunlarına etkili çözümler sunmaktadır.

Huawei Mate X3 Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz Huawei Mate X3 akıllı telefonunuzun ekranını değiştirmek için kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. İşlem öncesinde uzman ekiplerimiz tarafından ön tespit çalışmaları yapılmaktadır. Bu sayede telefonunuzdaki ekran sorunlarının tam olarak belirlenmesi ve doğru çözümün uygulanması sağlanır.

Telefon ekranı değiştirilirken orijinal parçalar kullanılmaktadır. Böylece Huawei Mate X3’ünüzün ekranının kalitesi ve performansı korunur. Orijinal parçaların kullanılması telefonunuzun işlevselliğinin ve uzun ömürlülüğünün sağlanması için büyük önem taşır.

Telefonların ekranları uzman ekiplerimiz tarafından titizlikle yenilenmektedir. Deneyimli teknisyenlerimiz yüksek kalitede hizmet sunmak için özel olarak eğitilmiştir. Huawei Mate X3’ünüzün ekran değişimi işlemi hassasiyetle gerçekleştirilir ve cihazınızın orijinal görüntü kalitesini yeniden elde etmesini sağlar.

Huawei Mate X3 Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Mate X3 Ekran Değişimi Fiyatları

Müşterilerimiz telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirebilir veya kargo ile bize gönderebilir. Her iki seçenek de kullanıcılarımıza kolaylık sağlamak için tasarlanmıştır. İşimizi profesyonel bir şekilde yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba sarf ediyoruz.

Şirketimize getirdiğiniz veya kargo ile gönderdiğiniz Huawei Mate X3 telefonunuz deneyimli teknisyenlerimiz tarafından özenle incelenir ve ekran değişimi işlemi profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir. Yenilenmiş ekran orijinal görüntü kalitesini geri kazandırırken sizlere yüksek performans ve kullanıcı deneyimi sunar.

Huawei Mate X3 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei Mate X3 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Huawei Mate X3 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Huawei Mate X3 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Huawei Mate X3 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

WhatsApp Destek Hattı

 • Orijinal Huawei Mate X3 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Huawei Mate X3 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Huawei Mate X3 akıllı telefonunuzun ekran değişimi çalışması sonucunda sizlere 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti orijinal parçaların kullanıldığı uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilen işlemlerimizin kalitesini ve güvenilirliğini yansıtmaktadır. Ekranın herhangi bir sorunla karşılaşması durumunda garanti kapsamında ücretsiz onarım veya değiştirme hizmeti sunulmaktadır.

Huawei Mate X3 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Mate X3 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Huawei Mate X3 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 406864844
 • Firma Adı: BUDAK İTHALAT

Huawei Mate X3 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei Mate X3 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Mate X3 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 406864844 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı