Huawei Mate X5 ekran değişimi çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Huawei Mate X5 Ekran Değişimi Çalışması

Müşterilerimizin Huawei Mate X5 telefonlarındaki ekran sorunlarını en iyi şekilde çözebilmek için öncelikle cihazın yaşadığı problemin doğru teşhis edilmesi önemlidir. Bu nedenle profesyonel ekibimiz her telefon için özel bir ön tespit çalışması yaparak sorunun kaynağını belirler.

Telefon ekranı değiştirilirken her zaman orijinal ve kaliteli parçalar kullanmaktayız. Huawei Mate X5 kullanıcıları için en iyi deneyimi sunabilmek amacıyla ekran değişim işlemlerinde orijinal parçalar tercih ediyoruz. Bu cihazın performansını ve dayanıklılığını artırır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonların ekranları uzman ekibimiz tarafından özenle yenilenmektedir. Tecrübeli teknisyenlerimiz Huawei Mate X5 telefonların ekran değişim işlemlerini hassasiyetle gerçekleştirir ve cihazın orijinal estetiğini korur. Her adımda kalite kontrolü yaparak mükemmel sonuçlar elde ediyoruz.

Müşteriler telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek veya ücretsiz kargo ile bize göndererek hizmetimizden faydalanabilirler. İstanbul’da bulunan merkezimize gelerek telefonlarınızı bizzat teslim edebilir veya ücretsiz kargo hizmetimizden yararlanarak cihazlarınızı bize güvenle gönderebilirsiniz. Kargo bilgileri web sitemizde bulunmaktadır.

Huawei Mate X5 Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Mate X5 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Mate X5 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei Mate X5 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Huawei Mate X5 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Huawei Mate X5 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Huawei Mate X5 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Huawei Mate X5 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Huawei Mate X5 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimizin sonucunda ekranı içeren Huawei Mate X5 telefonlara 6 aylık bir garanti sunmaktayız. Bu garanti müşterilerimize ekran değişimi sonrası cihazlarının güvenliğini ve işlevselliğini koruma konusunda ek bir güvence sağlar. Böylece müşterilerimiz hizmetimizden tamamen memnun olabilirler

Huawei Mate X5 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Mate X5 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Huawei Mate X5 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Huawei Mate X5 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei Mate X5 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Mate X5 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı