“Huawei Nova 10 ekran değişimi hizmetimiz, cihazınızın ekran sorunlarını çözmek için güvenilir ve etkili bir seçenek sunuyor. Ekranınızda oluşan her türlü hasarı profesyonel bir şekilde onarmak için bizimle iletişime geçin ve cihazınıza yeni bir görünüm kazandırın.

Huawei Nova 10 Ekran Değişimi Çalışması

Şirketimiz, Huawei Nova 10 ekran değişimi hizmeti sunarken işlem öncesinde, sorunun kaynağını anlamak için titizlikle ön tespit çalışmalarını gerçekleştiriyor. Bu sayede, her cihazın spesifik ihtiyaçlarına odaklanarak en etkili çözümü sunabiliyoruz.

Müşterilerimizin cihazlarını güvenle bize teslim etmeleri için, ekran değişimi işlemi sırasında yalnızca orijinal ve yüksek kaliteli parçalar kullanıyoruz. Ekranlar, deneyimli bir ekip tarafından özenle yenilenir, böylece cihazlarınız ilk günkü gibi görünüme sahip olur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamıza, telefonlarını İstanbul’daki yerimize getirerek ya da kargo ile göndererek ulaşabilirsiniz. Kargo ile gönderim için gerekli bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz.

Huawei Nova 10 Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Nova 10 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Nova 10 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei Nova 10 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Huawei Nova 10 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Huawei Nova 10 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Huawei Nova 10 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Huawei Nova 10 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Huawei Nova 10 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Son olarak, işlemlerimizin ardından sizlere ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu sayede, cihazınızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için yanınızdayız. Güvenilir ve kaliteli ekran değişimi için bize güvenebilirsiniz.

Huawei Nova 10 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Nova 10 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Huawei Nova 10 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Huawei Nova 10 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei Nova 10 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Nova 10 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı