Huawei Nova 10 SE ekran değişimi yaptırmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi arayarak Huawei ekran değişimi yaptırmak istediğinizi iletebilirsiniz.

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi Çalışması

Ekran değişimi düşme veya darbe sonucu meydana gelen olumsuz durumlar için ekran değişimini kaçınılmaz kılar. Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi, Huawei marka cihazlarınız için belirlenmiş tamir ekipmanlar ile titizlikte gerçekleştirilir. Kullanılan orijinal yedek parça ile cihazınızdan en yüksek performansı alabilirsiniz.

Huawei marka cihazların her modelinde ekran değişim işlemleri gerçekleştirilmektedir. Ekran değişimi işlemlerinde kullanılan anti statik bileklik sayesinde istenmeyen sonuçların önüne geçilmiş olur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Düşme veya çarpma ihtimalinin yüksek olduğu cep telefonlarında ne kadar dikkat edilse de bazen dikkatsizlik nedeni ile cihaz darbelere maruz kalabiliyor. Bunun sonucunda ortaya çıkan kırılma veya çatlamalar için ekran değişimini tavsiye ediyoruz. İlerleyen süreçte daha büyük sorunların yaşanmaması için ekran değişimi şarttır.

Ekran değiştirme hizmetleri ile müşterilerimize teknik ekip ve kaliteli yedek parça ile sınırsız hizmet sunumu gerçekleştiriyoruz. Ekranı değişen cihazınızdan daha uzun süre verim alabilirisiniz. Ekran değişimi noktasında her marka ve model de olduğu gibi, Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi işlemlerinde de çözümler üretiyoruz. Alanında uzman ekipler tarafından arıza tespiti yapılarak sorunun çözümü noktasında müşterilerimize seçenekler sunarak işlem gerçekleştirilir. Tespit edilen arıza giderilerek son kontroller yapıldıktan sonra cihaz teslim edilir. Teslim elden olduğu gibi kargo yolu ile gerçekleşebiliyor.

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi Sonrası 6 Ay Garanti

Cihazlarda ortaya çıkan ekran kırılmaları ve çatlamalar nedeni ile gerçekleştirilen ekran değişimi işleminde 6 aylık garanti seçeneği mevcut olup tüm markalarda geçerli olan garanti süresi Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi işleminde de geçerlidir. Kullanıcı hatası dışında kalan tüm işlemlerimiz garanti kapsamına dâhil olup, aynı hizmeti tekrardan müşterimize sunuyoruz.

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi Fiyatları

Fiyatlandırma ortaya çıkan maliyetlerde yedek parça ve işçilik maliyetleri önemli etkendir. Sunulan kaliteli hizmetin maliyeti değişmekle beraber, döviz kurlarında ki değişimler fiyatların oluşumunda sürekli olarak değişkenlik arz ediyor. En uygun ve net fiyat konusunda iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi
Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi

Huawei Nova 10 SE Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Huawei Nova 10 SE Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei Nova 10 SE kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Nova 10 SE telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

 

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı