Huawei Nova 11 Pro ekran değişimi hizmetimiz, güvenilir ve profesyonel bir çözüm sunmak için buradayız. İster kırık bir ekranla karşılaşmış olun, isterse görüntü sorunlarıyla uğraşıyor olun, ekibimiz Huawei Nova 11 Pro’nun ekranını özenle değiştirerek, size ilk günkü gibi net ve canlı bir kullanıcı deneyimi sunmayı hedefliyor.

Huawei Nova 11 Pro Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzda yaşadığınız ekran sorunları artık sorun olmaktan çıkıyor. İşte biz, telefon ekran değişimi konusunda uzmanlaşmış bir şirket olarak Huawei Nova 11 Pro’nun ekran değişimi çalışmasını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İşlem öncesinde, telefonunuzda yapılan ön tespit çalışmasıyla sorunun kökeni ve ekranın durumu inceleniyor. Bu sayede, tam olarak neyin değişmesi gerektiği konusunda doğru bir değerlendirme yapılıyor ve en uygun çözüm yöntemi belirleniyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran değişimi sürecinde orijinal parçalar kullanılıyor, böylece telefonunuzun performansı ve kalitesi tamamen korunuyor. Orijinal parçalar, Huawei Nova 11 Pro’nun özelliklerine ve standartlarına uygun şekilde seçiliyor ve montajı uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

İstanbul’da bulunan yerimize gelerek veya kargo ile telefonunuzu bize göndererek hızlı ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için uzman ekibimiz, kaliteli malzemelerimiz ve güvenilir garanti politikamızla telefon ekran değişimi konusunda sizlere destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Huawei Nova 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Nova 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Nova 11 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei Nova 11 Pro ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Huawei Nova 11 Pro orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Huawei Nova 11 Pro cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Huawei Nova 11 Pro ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Huawei Nova 11 Pro camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Huawei Nova 11 Pro Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Bizim için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bu nedenle, ekran değişimi işleminden sonra sizlere ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti, herhangi bir olası hata veya kusur durumunda size ekstra bir güvence sağlamaktadır. Müşterilerimizin telefonlarının sorunsuz bir şekilde kullanmalarını ve güvenle günlük ihtiyaçlarını karşılamalarını hedefliyoruz.

Huawei Nova 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Nova 11 Pro ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Huawei Nova 11 Pro Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Huawei Nova 11 Pro Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei Nova 11 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Nova 11 Pro telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı