Teknoloji dünyasının önde gelen markalarından biri olan Huawei’nin üstün performanslı cihazı Huawei Nova 11 Ultra‘nın ekran değişimi hizmetini sunuyoruz. Arızalı veya çatlak bir ekrana sahipseniz, uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen Huawei Nova 11 Ultra ekran değişimi ile cihazınızı yeniden canlandırabilir ve ilk günkü gibi etkileyici bir görüntü kalitesi elde edebilirsiniz.

Huawei Nova 11 Ultra Ekran Değişimi Çalışması

Telefonunuzun ekranında bir sorun mu yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin, biz size yardımcı olabiliriz! Huawei Nova 11 Ultra ekran değişimi hizmetimizle telefonunuzun ekranını yeniliyoruz. İşlem öncesinde, deneyimli ekip üyelerimiz telefonunuzdaki sorunu ön tespit çalışmalarıyla belirliyor. Bu sayede doğru çözümü sunabilmek için gerekli adımları atıyoruz.

Sorunsuz bir tamir süreci için orijinal parçalar kullanıyoruz. Huawei Nova 11 Ultra telefonunuzun ekranı da değiştirilirken yalnızca orijinal parçaları tercih ediyoruz. Bu, telefonunuzun performansını ve işlevselliğini korumanıza yardımcı olur.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran değişimi işlemi, uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir. Profesyonel teknisyenlerimiz, gelişmiş beceri ve bilgiye sahip olarak her adımı özenle takip ederler. Telefonunuzun ekranını yenileme sürecinde kalite standartlarına uygun olarak çalışırız, böylece size yüksek kaliteli bir sonuç sunarız.

Huawei Nova 11 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Nova 11 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Nova 11 Ultra Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei Nova 11 Ultra ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Huawei Nova 11 Ultra orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Huawei Nova 11 Ultra cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Huawei Nova 11 Ultra ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Huawei Nova 11 Ultra camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Huawei Nova 11 Ultra Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

İşlemlerimiz sonrasında, ekranı içeren 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu, tamir edilen ekranınızın kalitesine ve dayanıklılığına olan güvenimizi yansıtır. Müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için, tamir sonrası olası sorunlarda size destek sağlamak için buradayız.

Huawei Nova 11 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Nova 11 Ultra ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Huawei Nova 11 Ultra Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Huawei Nova 11 Ultra Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei Nova 11 Ultra kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Nova 11 Ultra telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı