Huawei Nova 12 Ultra ekran değişimi genellikle 1 saat içerisinde tamamlanmakta ve geri teslimat sağlanmaktadır. İşlemlerimizin tamamı Budak GSM tarafından 6 aylık garantili olup kargo ile gönderim ücreti alınmamaktadır.

Huawei Nova 12 Ultra Ekran Değişimi Çalışması

Teknoloji dünyasının güvendiği adreslerin başında firmamız gelmektedir! Sizlere en uygun fiyatlardan hizmetleri sunma yolunda emin adımlarla ilerleyen firmamız ekran değişimi konusunda da adından söz ettirecek bir başarıya sahip!

Bizlerden alacağınız hizmet sayesinde telefonunuzun sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. Huawei Nova 12 Ultra ekran değişimi konusunda bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacağınızın önceden altını çizmek isteriz! Bizlere ulaştığınız an ekip arkadaşlarımız sizlerin ekran değişimi ya da tamiri konusunda ihtiyacınız olacak bütün çözümleri ayağınıza kadar getirecek!

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekibimizin tamamı, alanında uzmanlaşmış teknisyenlerden oluşmaktadır. Telefonunuzun ekranını sorunsuz bir şekilde değişecek ve telefon kullanımından yüzde 100 verim alabileceksiniz. Huawei Nova 12 Ultra başta olmak üzere pek çok markaya ait olan telefon tamiri için gerekli olan bütün teknik bilgiye sahibiz!

Bunun yanı sıra firmamız size ekonomik bir çözüm sunmak adına ekran değişimi konusunda verdiğimiz hizmetlere ek olarak ücretsiz kargo imkanı da sunduğumuzu belirtmek istiyoruz!

Huawei Nova 12 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Nova 12 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Nova 12 Ultra Ekran Değişimi Nasıl Yapılır? Budak GSM Farkı

Huawei Nova 12 Ultra ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Huawei Nova 12 Ultra orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Huawei Nova 12 Ultra cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi, Huawei Nova 12 Ultra model telefonlarda uzmanlaşmış ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Huawei Nova 12 Ultra ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Huawei Nova 12 Ultra ekran parçaları
 • Orijinal Huawei Nova 12 Ultra iç bileşenleri
 • Orijinal Huawei Nova 12 Ultra panel

Huawei Nova 12 Ultra Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Nova 12 Ultra ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Huawei Nova 12 Ultra tamir hizmetleri ve markaların işlem fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekran Değişimi İşlemlerinizde Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Huawei Nova 12 Ultra telefonunuzu ücretsiz kargo ile göndererek ya da bize getirerek Ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi, Tahtakale Caddesi, Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Ücretsiz Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: 973228747
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı