Huawei Nova 8 SE 4G Ekran Değişimi

Huawei Nova 8 SE 4G ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Huawei Ekran Değişimi

Huawei Nova 8 SE 4G ekranım kırıldı diyorsanız ve teknik destek almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Alanında uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilen Huawei Nova 8 SE 4G ekran değişimi hizmetlerimiz ile birlikte harika sonuçlar yakalıyoruz.

Huawei Nova 8 SE 4G Ekran Değişimi

Huawei’nin sık tercih edilen modellerinden olan Nova 8 SE 4G modeli hem dayanıklı olması hem de kullanıcı deneyimi nedeniyle çok sayıda kişi tarafından kullanılıyor. Ancak zaman içerisinde bu kullanıcılar bazı ekran sorunları ile karşılaşmaya başlamışlardır.

Hal böyle olunca telefon sahipleri yeni telefon almak ya da Huawei ekran değişimi yaptırmak istiyor. Ancak yeni telefon almak çok maliyetli olduğu için telefon sahipleri daha çok yeni ekran almayı tercih ediyor.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Huawei Nova 8 SE 4G Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Firmamız bu ekran problemlerini ekran değişimi çalışmaları ile çok kısa süreler içerisinde ortadan kaldırabilmektedir. Üstelik bu çalışmalarımızı çok uygun fiyatlara gerçekleştiriyoruz. Ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Huawei ekran değişimi çalışmalarımızda öncelikle modelinize uygun parçaları alıyoruz. Daha sonra da telefon kasasını ekrandan ayırıyoruz.

Huawei Nova 8 SE 4G Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Nova 8 SE 4G Ekran Değişimi Fiyatları

Son olarak telefon kasasına yeni aldığımız ekranı ve parçalarını entegre ediyoruz. Bu işlem steril bir odada çıplak el değmeden uzman teknisyenler tarafından gerçekleştirilmektedir.

Huawei Nova 8 SE 4G Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Huawei ekran değişimi yaptırdığınız zaman telefonunuzdaki bilgilere herhangi bir zarar gelmeyecektir. Çünkü işlemler sadece telefon kasası ve ekran arasındaki bileşenlerle yapılmaktadır.

Aynı zamanda olası bir teknik sorun karşısında 6 ay boyunca bizden teknik destek alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için bize 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Huawei Nova 8 SE 4G Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei ekran değişimi fiyatları modele göre ve işlem türüne göre belirlenmektedir. Bu nedenle buradan net bir fiyat bilgisi veremiyoruz.

Eğer telefon ekranınızı değiştirmek istiyorsanız ve fiyat bilgisi almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz.

Huawei Nova 8 SE 4G Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Huawei Nova 8 SE 4G kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Nova 8 SE 4G modelinizi göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Huawei Nova 8 SE 4G ekran değişimi ile ilgili sorularınız varsa bize hem WhatsApp üzerinden hem de normal arama yoluyla ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı