Huawei Nova 8i Ekran Değişimi

Huawei Nova 8i ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Huawei Ekran Değişimi

Huawei Nova 8i ekran değişimi çalışmalarımız orijinal parçalarla yapılmaktadır. İşlemlerimiz ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizlere 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Huawei Nova 8i Ekran Değişimi

Huawei Nova 8i, Huawei tarafından geliştirilen telefon modellerinde bazen kullanıma bağlı ekran problemleri yaşanabiliyor.  Ortaya çıkan problemler genelinde kullanıcı kaynaklı olsa bile bazen donanım yönünden de sıkıntılar yaşanabiliyor.

Kullanıcı hatasından kaynaklanan ekran sorunlarda ön plana kırılma ve çatlama gelirken, donanımsal yönden ortaya çıkan sorunlar ekran kayması ve dokunmatiğin çalışmaması problemleridir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Her iki yönden de ortaya çıkan ekran ile ilgili sorunlar,  kullanıcıları Huawei Nova 8i ekran değişimi için değişime yöneltiyor. Zira ortaya çıkan piksel kayıpları telefon kullanımında kaliteyi düşürüyor.

Huawei Nova 8i Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Firmamız tarafından teslim alınan telefonlarınızda ortaya çıkan her türlü ekran ile ilgili problemlere çözüm üretmektedir. Yapılan inceleme sonucunda en son seçenek olarak ekran değişimi devreye girdiğinde modele uygun ekranlar temin edilerek yenileme işlemleri gerçekleştirir.

Huawei Nova 8i Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Nova 8i Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Nova 8i ekran değişimi gerektiren sorun tespit edilir. Sorunun çözümü için teknisyenler telefon kasalarını el değmeden inceme yaparak sorunu tespit eder.  Tespit durumuna göre ekran değişimi gerektiğinde müşteriden onay alınarak yenileme işlemi yapılır. İşlemlerimiz genellikle aynı gün içerisinde gerçekleşir.

Huawei Nova 8i Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Huawei Nova 8i ekran değişimi ile ilgili çalışmalarımızda telefonunuzda mevcut olan resim ve videolar ile birlikte rehberinize kayıtlı olan kişilere zarar verme ve silme gibi durumlar söz konusu olmaz.  Garanti kapsamındaki ekran değişimleri 6 ay boyunca koruma altına alınır.  Ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Huawei Nova 8i Ekran Değişimi Fiyatları

Ekran değişimlerinde ortaya çıkan maliyet döviz kur değişiklerinden dolayı değişkenlik gösterebilir. Güncel fiyatlar konusunda iletişime geçerek bilgilendirme alabilirisiniz.

Huawei Nova 8i Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail:destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Telefonlarınızı bizlere getirmekle uğraşmak yerine kargolayabilirsiniz. Bunun için anlaşmalı yurtiçi kargo firmasını kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz ve hızlı bir şekilde telefonlarınızı bizlere emanet edebilirsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Huawei Nova 8i ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız ve telefonlarınızı profesyonel ellere bırakmak istiyorsanız bizlere 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz. Unutmayın iyi hizmet telefonlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar 😊

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı