Huawei Nova 9 Ekran Değişimi

Huawei Nova 9 ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Huawei Ekran Değişimi

Huawei Nova 9 ekran değişimi hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizimle 90 (543) 787 74 36 numarasından iletişime geçebilirsiniz. Yenilikçi çözümlerimiz ile telefonlarınızı yeniliyor ve eskisinden daha iyi bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Huawei Nova 9 Ekran Değişimi

Huawei markasının çok tutulan modelleri arasında olan Nova 9 modeli zaman zaman ekran sorunları yaşatabiliyor. Genellikle telefon sahibinin telefonu yere düşürmesi ve su ile temas ettirmesi sonucunda ortaya çıkan bu ekran problemleri kimi zaman donanım problemleri nedeniyle de görülebiliyor.

Bütün bu sorunlar Huawei telefon kullanımını ciddi ölçüde etkilediği için telefon sahipleri telefon ekranlarını yeniletmek istiyor. Çünkü yenisini almak için çok fahiş ücretler ödemek istemiyorlar.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Bu noktada profesyonel Huawei ekran değişimi hizmeti veren firmamız telefon ekranlarınızı çok uygun fiyatlara yeniliyor ve sizlere teslim ediyor. Ayrıntılı bilgi için bizlere 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Huawei Nova 9 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi yapmadan önce telefonunuzun neden ekran sorunu yaşattığını tespit ediyoruz. Eğer kırılma, çatlama veya su ile temas gibi spesifik bir sorun yoksa donanım kontrolü için telefonunuzu inceliyoruz.

Uzman teknisyenlerimiz telefonlarınızı inceledikten sonra hangi nedene bağlı olarak ekran sorunu yaşadığınızı tespit ediyor. Eğer bu sorun ekran değişimi gerektiriyorsa sizlere ulaşıyor ve Huawei ekran değişimi için onay alıyoruz.

Huawei Nova 9 Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Nova 9 Ekran Değişimi Fiyatları

Daha sonra hızlı bir şekilde yeni ekranı temin ediyor ve çalışmalara başlıyoruz. Çalışmalarımız genellikle aynı gün içerisinde tamamlansa da yoğunluk ve hafta tatili gibi faktörlere bağlı olarak ertesi güne sarkabiliyor.

Huawei Nova 9 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Huawei ekran yenileme hizmetlerinde firmamız sizlere 6 aylık garanti veriyor. Bu 6 aylı garanti kapsamında herhangi bir ekran problemi yaşarsanız bizlere tekrar ulaşabilirsiniz.

Huawei ekran tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimiz işlem sonrasında telefonlarındaki verilerin silinip silinmeyeceğini merak ediyor. Eğer siz de bu konu hakkında kaygılanıyorsanız sizlere iyi bir haberimiz var.

İşlemlerimizde sadece ekranı kullandığımız için fotoğraf ve telefon rehberi gibi bilgilerinize herhangi bir zarar gelmez. Söz konusu bileşenlere çıplak el değmeden müdahale ettiğimiz için diğer hafıza bileşenleri de etkilenmez. Yani hiçbir bilginiz silinmez.

Huawei Nova 9 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei ekran değişimi fiyatlarımız modele göre değişiklik gösteriyor. Fiyat bilgisi almak için 90 (543) 787 74 36 numarasını aramanız yeterli olacaktır.

Bizlere ulaştıktan sonra Huawei Nova 9 ekran tamiri yaptırmak istediğinizi iletiniz. Sonrasında ekiplerimiz güncel kuru göz önünde bulundurarak işlem ücretlerini sizlere aktaracaktır.

Huawei Nova 9 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Eğer şehir dışındaysanız ve telefonunuzu bizlere yaptırmak istiyorsanız anlaşmalı kargo şirketi ile telefonlarınızı bizlere gönderebilirsiniz. Hiçbir kargo ve inceleme ücreti ödemeden telefonlarınızı kısa süre içerisinde bizlere gönderebilirsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Huawei Nova 9 ekran değişimi ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz bizlere 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı