Huawei Nova 9 Pro Ekran Değişimi

Huawei Nova 9 Pro ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Huawei Ekran Değişimi

Huawei Nova 9 Pro ekran değişimi çalışmalarımıza devam ediyoruz. Eğer siz de yüksek fiyatlardan yeni telefon satın almak yerine Huawei telefonunuzun ekranını değiştirmek istiyorsanız bizimle 90 (543) 787 74 36 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Huawei Nova 9 Pro Ekran Değişimi

Bir zamanların popüler telefon modellerinden olan Nova 9 Pro modeli çok sayıda telefon kullanıcısı tarafından beğenilerek kullanıldı. Ancak zaman geçtikçe bu telefon sahipleri birtakım sorunlar yaşamaya başladı ve telefonlar neredeyse kullanılamaz hale geldi. Bu telefon sorunlarının başında da ekranlarda ortaya çıkan çeşitli sorunlar geliyor.

Huawei markasının bu modelinde genellikle yanlış kullanım nedeniyle kırılmalar ve çizilmeler ortaya çıkmıştır. Kimi zaman da telefonun eskimesi ile birlikte dokunmatik hassasiyetinde azalma, ekranda kayma, görüntü kalitesinin ve parlaklığının düşmesi gibi sorunlar ortaya çıkmıştır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Tüm bu sorunlar Huawei ekran değişimi ihtiyacı doğurduğundan telefon sahipleri telefonlarını yaptıracak firma arayışına girmekte.

Huawei Nova 9 Pro Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Eğer çok uygun fiyatlara telefonlarınızı tamir ettirmek istiyorsanız anında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe ile Huawei telefonlarda yaptığımız ekran değişimi çalışmaları sayesinde telefon ekranlarınızı yenilemeye devam ediyoruz.

Huawei ekran değişimi yaparken öncelikle sizlerin onayını alarak bir ön inceleme çalışması yapıyoruz. Tamamen steril ortamda el değmeden gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalar çok kısa süre içerisinde telefondaki hataları ortaya çıkarmaktadır.

Daha sonra ekran değişimi gerçekten gerekliyse sizlere bildiriyor ve ivedilikle sizin telefon modelinize uygun orijinal parçaları temin ediyoruz. Daha sonra montaj ekibimiz aynı şekilde el değdirmeden telefonlarınızı yeni ekranları ile buluşturuyor.

Huawei Nova 9 Pro Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Huawei ekran değişimi sonrasında;

 • Fotoğraflarınız kaybolmaz
 • Rehberiniz silinmez
 • Videolarınız aynı şekilde durur
 • Telefon parlaklığınız olumsuz etkilenmez
 • Diğer telefon bileşenleriniz aynı şekilde kalır

İşlemlerimiz 6 ay garantili olduğu için herhangi bir ekran probleminde tekrardan bizlere ulaşabilirsiniz.

Huawei Nova 9 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

İşlem fiyatlarımız model ve işlem türüne göre değişiklik göstermektedir. Huawei ekran değişimi fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizlere 90 (543) 787 74 36 numaralı teknik destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Huawei Nova 9 Pro Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Nova 9 Pro Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Nova 9 Pro Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Yerinde tamir hizmetlerimizin yanında kargo ile telefon tamiri hizmetimiz de bulunuyor. Eğer telefonunuzu bize yaptırmak istiyorsanız ve şehir dışındaysanız ekran değişimi için ücretsiz kargo ile telefonunuzu bize gönderebilirsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Huawei Nova 9 Pro kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Nova 9 Pro modelinizi göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Huawei Nova 9 Pro ekran değişimi çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için 90 (543) 787 74 36 numarasını arayabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı