Huawei Nova 9 SE Ekran Değişimi

Huawei Nova 9 SE ekran değişimi ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Huawei Ekran Değişimi

Huawei Nova 9 SE ekran değişimi hizmetimiz hız kesmeden devam ediyor. Huawei ekran tamiri konusunda uzmanlaşan ekibimiz aynı zamanda Huawei Nova 9 SE ekran tamiri hizmetleri de veriyor. Ayrıntılı bilgi için 90 (543) 787 74 36 numarasını arayabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Huawei Nova 9 SE Ekran Değişimi

Huawei Nova serisi ilk çıktığından beri kullanıcılar tarafından büyük ölçüde satın alınmıştı. En çok kullanılan Huawei modelleri arasına giren Huawei Nova 9 SE modeli de aynı şekilde çok sayıda kullanıcı tarafından satın alındı.

Bu telefon modeli her ne kadar beklentileri karşılıyor olsa da diğer telefon modellerinde olduğu gibi zaman zaman kullanıcıları yarı yolda bırakabiliyor. Bunun en önemli nedeni de telefon ekranında ortaya çıkan problemler.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Çoğu zaman yere düşmeye bağlı kırılmalar ve çatlamalar ile karşılaşsak da kimi zaman telefon kaynaklı görüntü problemleri de görebiliyoruz. Bu sorun nedeniyle kullanıcılar telefonu yeniletmek yerine ekranlarını yeniletmeyi tercih edebiliyor.

Huawei Nova 9 SE Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Firmamıza Huawei ekran değişimi ile başvuran kullanıcılarımıza öncelikle sorunun neyden kaynaklandığını soruyoruz. Eğer yere düşme gibi belli bir sorun yoksa telefon içerisinde incelemelerde bulunuyoruz.

Daha sonraki aşamada özel olarak temin ettiğimiz telefon ekranlarını telefonlarınıza entegre ediyoruz. Steril ortamda gerçekleşen bu işlemler genellikle aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır.

İşlem hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bize 90 (543) 787 74 36 numarasından ulaşabilirsiniz.

Huawei Nova 9 SE Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

6 aylık garanti ile gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarda telefonlarınız herhangi bir zarar görmez. Ayrıca içerisindeki fotoğraf ve video gibi kişisel bilgileriniz de korunuz.

Bizden hizmet aldıktan sonraki 6 ay içerisinde herhangi bir ekran sorunu yaşarsanız hiç çekinmeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Huawei Nova 9 SE Ekran Değişimi Fiyatları

İşlem ücretlerimiz hakkında net bir bilgi vermemiz ne yazık ki mümkün değil. Çünkü Huawei ekran değişimi yaparken modeli ve güncel kuru göz önünde bulunduruyoruz.

Huawei Nova 9 SE Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Nova 9 SE Ekran Değişimi Fiyatları

Bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı WhatsApp iletişim hattından iletişime geçerek güncel Huawei ekran değişimi fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Huawei Nova 9 SE Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Eğer şehir dışında yaşıyorsanız telefonlarınızı bizlere güven içerisinde kargolatabilirsiniz. Detaylar için bizi arayabilir ya da aşağıdaki kargo bilgilendirme metnine göz atabilirsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten sonra kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Huawei Nova 9 SE ekran değişimi çalışmalarımız tamamen profesyonel teknisyenler tarafından yapılmaktadır. İşlemlerimizi yakından görmek isterseniz bizi yerimizde ziyaret edebilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı