Huawei Nova Y60 Ekran Değişimi

Huawei Nova Y60 ekran değişimi  ve diğer ihtiyaçlarınız için bizimle 90 (543) 787 74 36 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Kategori: Huawei Ekran Değişimi

Huawei Nova Y60 ekran değişimi işlemlerinizi ivedilikle yapıyoruz. 90 (543) 787 74 36 numarasından bizlere kısa süre içerisinde ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Huawei Nova Y60 Ekran Değişimi

Huawei Nova Y60 modeli hem hafifliği hem de dayanıklılığı ile bilinen Huawei modellerindendir. Aynı zamanda iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatan bu telefon modeli çok sayıda kişi tarafından kullanılmaktadır.

Ancak her telefon modelinde olduğu gibi Huawei Nova Y60 modelinde de zaman zaman çeşitli problemler ortaya çıkabiliyor ve telefon kullanımını ciddi ölçüde engelleyebiliyor. Bu sorunlardan en çok görüleni de ekran ile ilgili olan sorunlardır.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Telefonların yere düşmesi, su ile temas etmesi ya da ekran donanımlarında meydana gelen zararlar Huawei ekran değişimini zorunlu hale getirebiliyor. Çünkü bu sorunlar telefon işlevlerinin büyük bir bölümünü engelliyor.

Huawei Nova Y60 Ekran Değişimleri Nasıl Yapılır?

Huawei telefonlarda meydana gelen bu ekran problemlerini çözmek için Huawei ekran değişimi yaptırmak gerekiyor. Bu noktada telefon ekran değişimi alanında hizmet veren firmamız profesyonel çalışmalar ile telefon ekranlarınızı yeniliyor.

Huawei ekran yenileme çalışmalarında öncelikle telefon modelinize uygun olan parçaları temin ediyoruz. Bu noktada orijinal parçaları kullandığımızı hatırlatmak isteriz.

Daha sonra çıplak el değmeden tamamen temiz bir ortamda telefon ekranlarınızı entegre ediyoruz. Son olarak Huawei yeni ekranlarının çalışıp çalışmadığının kontrollerini sağlıyoruz.

Huawei Nova Y60 Ekran Değişim Sonrası 6 Ay Garanti

Bütün çalışmalarımız 6 aylık garanti kapsamındadır. Bizden Huawei ekran değişimi hizmeti aldığınız taktide 6 ay boyunca teknik destek almaya devam edebilirsiniz.

İşlemlerimiz esnasında telefon hafıza bileşenlerine müdahalede bulunmadığımız için fotoğraf gibi kişisel verilerinize herhangi bir zarar gelmeyecektir. Bu hususta içiniz rahat olabilir.

Huawei Nova Y60 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei ekran değişimi fiyatları için bizimle 90 (543) 787 74 36 numarasından iletişime geçebilirsiniz. Bizi aradıktan ya da WhatsApp üzerinden ulaştıktan sonra telefonunuzun hangi model olduğunu söyleyerek ve ekran değişimi yaptırmak istediğinizi söyleyerek fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

Huawei Nova Y60 Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Nova Y60 Ekran Değişimi Fiyatları

Teknik destek ekibimiz güncel kur ve ekran fiyatları üzerinden sizlere ekran değişimi fiyatları hakkında bilgi verecektir.

Huawei Nova Y60 Ekran Değişimi Telefon Numarası

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

  • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
  • Telefon Numarası: 90 (543) 787 74 36
  • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Türkiye’de bir ilk olarak yerinde hizmetin yanı sıra kargo ile telefon tamiri işlemleri de yapıyoruz. Telefonlarınızı hızlı ve ücretsiz bir şekilde bize göndererek çalışmalara start verebilirsiniz.

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

  • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
  • Kargo Numarası: 973228747
  • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Kargo gönderim aşaması;

Huawei Nova Y60 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Nova Y60 modelinizi göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Huawei Nova Y60 ekran değişimi çalışmalarımız hakkında merak ettiğiniz konular varsa 90 (543) 787 74 36 numarasından bizi arayabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı