Huawei Nova Y61 ekran değişimi hizmetimiz cihazınızın ekranında meydana gelen her türlü sorunu çözmek için size yardımcı oluyor. Ekranınızdaki küçük çatlaklardan büyük hasarlara kadar her türlü problem için profesyonel çözümler sunuyoruz. Cihazınızı ilk günkü gibi kullanmaya devam etmek için bize güvenebilirsiniz.

Huawei Nova Y61 Ekran Değişimi Çalışması

Firmamız Huawei Nova Y61 ekran değişimi hizmeti sunarken özenli ve güvenilir bir yaklaşım benimsemektedir. İşlem öncesinde cihazın sorunlarını tespit etmek için detaylı bir ön inceleme yapılır. Bu sayede müşterilerimizin cihazlarının ne tür bir bakıma ihtiyaç duyduğunu anlamamıza yardımcı oluruz.

Telefon ekranı değiştirilirken yalnızca orijinal ve yüksek kaliteli parçalar kullanılmaktadır. Müşterilerimizin cihazlarının performansından ve dayanıklılığından ödün vermeden ekranlarını yenileyerek kullanıcı deneyimlerini olabildiğince sorunsuz hale getiriyoruz.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Ekran değişimi işlemi uzman ekibimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Her adımı profesyonelce yöneterek müşterilerimize güvenilir ve hızlı bir hizmet sunarız.

Müşteriler cihazlarını bize İstanbul’daki yerimize getirerek elden teslim edebilir veya kargo ile gönderebilirler. Kargo bilgileri web sitemizin en alt kısmında yer almaktadır ve müşterilerimiz bu bilgilere kolayca ulaşabilirler.

Huawei Nova Y61 Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei Nova Y61 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Nova Y61 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei Nova Y61 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Huawei Nova Y61 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Huawei Nova Y61 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Huawei Nova Y61 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Huawei Nova Y61 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Huawei Nova Y61 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

Tüm bu işlemlerin ardından ekran değişimi işlemimizin sonucundan tam anlamıyla memnun kalmalarını sağlamak için müşterilerimize 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Müşterilerimizin cihazlarının sorunsuz ve sağlam bir şekilde çalışmasını sağlamak için buradayız.

Huawei Nova Y61 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei Nova Y61 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Huawei Nova Y61 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Huawei Nova Y61 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei Nova Y61 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei Nova Y61 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı