Huawei nova Y71 ekran değişimi hizmetimiz ile ilgili detaylara ulaşmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için içeriğimizin devamına göz atabilirsiniz.

Huawei nova Y71 Ekran Değişimi Çalışması

Huawei nova Y71 ekran değişimi hizmetimiz sorunsuz bir deneyim sunmak için titizlikle uygulanan adımlarla gerçekleştirilmektedir. İşlem öncesinde cihazınızın yaşadığı sorunun kaynağını tespit etmek amacıyla özenle bir ön inceleme yapılır. Bu sayede müşterilerimize en etkili çözümü sunabilmek için işe başlanır.

Telefon ekranlarını değiştirirken her zaman orijinal ve yüksek kaliteli parçalar tercih edilmektedir. Böylece cihazınızın performansı ve dayanıklılığı güvence altına alınır. Ekran değişimi işlemi deneyimli ve uzman bir ekip tarafından titizlikle gerçekleştirilir böylece cihazınız ilk günkü gibi görünür.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Müşterilerimiz İstanbul’daki merkezimize gelerek veya kargo ile cihazlarını bize göndererek hizmetimizden kolayca faydalanabilirler. Kargo ile gönderim detayları web sitemizin alt kısmında yer almaktadır.

İşlemlerimizin ardından yeni ekranınızla birlikte size 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu garanti müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuzun bir göstergesidir ve cihazınızın güvende olduğu anlamına gelir.

Huawei nova Y71 Ekran Değişimi Fiyatları
Huawei nova Y71 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei nova Y71 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei nova Y71 ekran değişimi işlem aşamaları şu şekildedir;

 • Huawei nova Y71 orijinal ekran değişim için temin edilir
 • Huawei nova Y71 cihazınızdaki sorun tespit edilir
 • Ekran değişimi işlemi profesyonel ekibimiz tarafından uygun koşullarda gerçekleştirilir

Huawei nova Y71 ekran değişiminde kullanılan parçalar şunlardır;

 • Orijinal Huawei nova Y71 camı
 • Orijinal dokunmatik alan
 • Orijinal iç bileşenler
 • Orijinal panel

Huawei nova Y71 Ekran Yenileme Sonrası 6 Ay Garanti

 

Huawei nova Y71 Ekran Değişimi Fiyatları

Huawei nova Y71 ekran değişimi ve diğer işlem fiyatlarımız şu şekildedir;

Ekran DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Arka Kapak DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Entegresi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Batarya DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ahize DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Home Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kasa DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Hoparlör DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Ön Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Mikrofon DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses Açma Kapama Tuşu DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Kamera DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Kulaklık Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Wifi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Kamera Camı DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Parmak İzi Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Ses EntegresiFiyat bilgisi almak için tıklayın!
Arka Cam DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Şarj Soketi DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!Yakınlık Sensörü DeğişimiFiyat bilgisi almak için tıklayın!

Ekran Değişimi Yapan Huawei nova Y71 Teknik Servis Telefon Numarası

Telefonunuzu kargo ile göndererek ya da bize getirerek ekran değişimi işlemini başlatabilirsiniz.

Güncel iletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir;

 • Adres: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul
 • Telefon Numarası: +90 (543) 787 74 36
 • E-mail: destek@cepustam.com

Değişim Aşaması ve Kargo Gönderimi

Kargo gönderiminde kullanabileceğiniz bilgilerimiz şu şekildedir;

 • Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
 • Kargo Numarası: 973228747
 • Firma Adı: SEYFETTİN YILDIRIM

Huawei nova Y71 Cihazının Kargo İle Gönderimi;

Huawei nova Y71 kargo gönderimi için Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz. Kargo merkezine gittikten Huawei nova Y71 telefonunuzu göndermeden önce kargo numarası bölümüne 973228747 kodunu yazmanız ve firma kısmına Budak İthalat yazmanız yeterli olacaktır. Kargolar tamamen ücretsizdir.

Telefonlarınız ile ilgili birçok problemde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eğer aşağıdaki parçalardan herhangi birinin değişimini yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı