Sahip olduğu özellikler ile akıllı telefon severlerin dikkatlerinden kaçmayan bir model olan Huawei P Smart trendler arasında yer almaya devam ediyor. Dahili 128 gb hafızasının olması, 6.67 inç ekran çözünürlüğünün bulunması ve 4.5 g desteği gibi beğenilen yönleri daha çok kullanılır olmasına ve satın alınmasına neden oluyor. Aynı zamanda teknik servis ihtiyacında artan taleplerin de karşılanmasını zorunlu hale getiriyor. Ekran en çok kullanılan ve hassas olan kısım olmasından dolayı fazlasıyla değişim ve tamir gerektirebilir. Dikkatli kullanılsa bile yine de anlık arıza veya kırılmalar çeşitli sorunların yaşanılmasını kaçınılmaz kılar. Bunun için kullanıcıların dikkatli olması ve en başından önlem alması önerilir. Arıza şüphesi olduğunda ise hemen teknik destek alınmalıdır.

Huawei P Smart 2021 Ekran Değişimi Fiyatı

Ekran değişimi çarpma veya düşme tarzı kazalardan meydana gelmediği sürece mutlaka ipucu verecektir. Bazen anlık ekranda gidip gelme olması veya renklerin yeteri kadar göze çarpmaması gibi durumlar ipucu olarak algılanabilir. Tamir işlemleri sırasında en çok sorulan soruların başında Huawei P Smart 2021 ekran fiyatı gelir. Ekran fiyatı konusunda belirleyici olan etmen ekranın orijinal olmasıdır.

Orijinal ekran kullanılmaması maliyetin düşmesine neden olurken alınacak olan performansın da istenildiği şekilde olmaması gibi sorunları beraberinde getirecektir. Malzeme fiyatı üzerine eklenen servis hizmet bedeli ile ortaya çıkan bedel toplam fiyatı oluşturur. Bundan dolayı ekran fiyatının değişkenlik göstermesi fiyatın net şekilde ortaya koyulması için teknik uzmanlar aracılığı ile kontrol edilmesini zorunlu hale getirir.

Telefon tamir işlemleri, fiyatlar ve garanti süreci hakkında bilgi almak için;

WhatsApp Destek Hattı

Huawei P Smart 2021 Ekran Değişimi Süresi

Ekran değişimi uzmanlık ve bu alanda tecrübe gerektirir. Huawei P Smart 2021 ekran değişim fiyatı belirlenirken orijinale ekran kullanıldığından emin olmalısınız. Ekranın değişim süresi malzemenin tedarik edilmesine ve uzmanın tecrübesine bağlı şekilde ortalama 1 saat kadar sürer. Ardından telefonunuz teslim edilir. Kargo ile gönderim olması teslimata kargo süresinin de eklenmesini zorunlu kılar.

Değişim işleminde:

  • Bilgilerin silinmemesi için gerekli durumlarda yedekleme yapılır,
  • Orijinal ekran kullanılır,
  • 6 ay garanti verilir,
  • Performansta herhangi bir değişim yaşanmaz,
  • Garanti belgeleri verilir.

Bu şekilde yapılması kullanıcıların net şekilde hangi hizmeti aldığını görmesini de sağlar. Telefonunuzu incelediğinizde kırılmaz cam takıldığını ve sorunsuz şekilde teslim edildiğini fark edebilirsiniz.

Kargo ile Gönderimlerde Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Ödeme kargo aracılığı ile olmadığında servisteki kredi kartı, havale veya diğer ödeme yolları ile yapılabilir. Kargo durumunda ise; Huawei P Smart 2021 ekran cam fiyatı ödemelerinde kargo ile telefonunu yollayan müşteriler tamir işlemleri bitinceye kadar herhangi bir bedel ödemez. Tüm kontrol işlemleri de ücretsiz şekilde yapılır. İşlemler tamamlandıktan sonra kargo ile gönderim yapılmadan hemen önce müşterinin hizmet bedelini ödemesi istenir. Mail order, havale veya banka kanalı ile yapılan ödemeden sonra yollanır.

Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Gerekmektedir?

Ekran değişimi için ekrandaki renklerin değişmesi, kırılma, çatlama, ısınma ve bunun gibi nedenler fazlasıyla yeterlidir. Daha uzun süre beklemeden hemen teknik destek almalısınız. Belki de daha maliyetli bir soruna neden olmadan önlem almış olunur.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Huawei P Smart ekran değişimi süresi nedir?

Telefon teknik servisimize geldiğinde ortalama 1 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile gönderildiğinde 3 iş gününde teslim edilmektedir.

Huawei P Smart ekran değişimi sonrasında bilgilerim silinir mi?

Bilgileriniz kesinlikle silinmez, sıfırlanmaz dosyalarınıza zarar gelmez.

Huawei P Smart ekran değişimi sonrası garanti süresi nedir?

Ekran değişim sonrası garanti 3 aydır.

Huawei P Smart ekran değişimi fiyatı nedir?

Ekran değişim fiyatı şuanda belli değildir fiyat bilgisi geldiğinde ekleyeceğiz.

Huawei P Smart Teknik Servisi

Teknik servisimizde sadece ekran değişimi değil aynı zamanda diğer parça (batarya, kasa, arka kapak, ses açma/kapama tuşu, güç tuşu, kamera ve benzeri) değişimleri de yapılmaktadır. Yaşamış olduğunuz sorunu servisimizi arayarak ya da yorum alanından yazarak paylaşabilir, uzman ve tecrübeli Huawei P Smart  teknik servisi teknisyenlerimiz tarafından çözüm yolları hakkında sizlere bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz. Güncel ekran değişimi fiyatlarımız

Adres ve İletişim Bilgilerimiz

GSM : 05343927286

Whatsapp:  05437877436

DİKKAT: Başka şubemiz yoktur.

Huawei P Smart Teknik Servisi, İstanbul Eminönü Tahtakalede tek şube çalışmaktadır.

ADRES: Tahtakale Mahallesi Tahtakale caddesi Tahtakale Ticaret Merkezi Kat: Bodrum -2 No:208 Eminönü/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)

Yol tarifi: Yerimiz Tarihi Mısır Çarşısı’nın arka tarafında Tahtakale’dedir. Şark Han yolu üzerindedir.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır

İstanbul’da ikamet etmiyorsanız ya da teknik servisimize işlerinizden dolayı gelemeyecek durumda iseniz iki taraflı teknik servisimiz tarafından karşılanan ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Teknikmi.com ve Yurtiçi Kargo arasında yapılmış olan kurumsal anlaşma sayesinde 973228747 kargo numaramız ile cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaşan telefonunuz ekranı uzman teknisyenlerimiz tarafından aynı gün içerisinde değiştirilir ve sizlere geri gönderimi yapılır. Kargo gönderimi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için Kargo Gönderimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GOOGLE YORUMLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

FACEBOOK SAYFAMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

Genel Puan
Ziyaretçi Puanı
[Total: 0 Average: 0]

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hemen Arayın Whatsapp Hattı